جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مجموع مطالب علمی و جذاب برای کادر درمان

درمان یائسگی با PEMF
ساختار بدن و امواج بیوالکترومغناطیس

قرار گرفتن سلول‌ها و بافت‌ها در معرض میدان‌های الکتریکی و الکترومغناطیسی می‌تواند منجر به تغییرات مختلفی در انواع عملکردهای فیزیولوژیکی شود.

انرژی در پزشکی

هر سیستم فیزیکی حاوی انرژی است (یا آن را ذخیره می‌کند). انواع مختلف انرژی در پشت طیف گسترده‌ای از پدیده‍‌های طبیعی وجود دارد.

اثرات الکترومغناطیسی بر روی بدن انسان

ویژگی‌ الکترومغناطیسی سلول یکی از نیروهای محرک در بدن است. برای مثال، مشخص شده است که نورون‌های بالغ تکثیر نمی‌‌شوند. بنابراین، نورون‌های مرده غیرقابل جایگزین هستند.

تابش الکترومغناطیسی

امواج الکترومغناطیسی میدان‌های الکتریکی و مغناطیسی نوسانی همزمان هستند که در صفحات عمود بر یکدیگر و عمود بر جهت انتشارموج الکترومغناطیسی تولید شده، می‌باشند.

مفهوم طب سوزنی الکتریکی طبق روش وول (EAV)

وول با اندازه‌گیری رسانایی الکتریکی بدن دریافت که مقاومت الکتریکی نسبتاً بالایی در بدن وجود دارد و برخی از نقاط تشریحی خاص، نسبت به جریان الکتریکی بسیار رسانا هستند.

هومیوپاتی

آزمون معالجه، هومیوپاتی در آزمون EAV، فعالیت الکترودرمال، هومیوپاتی رزونانس، تفاوت بین هومیوپاتی رزونانس و هومیوپاتی کلاسیک

پیدایش روش بیورزونانس درمانی

درمان این نیست که میکروب‌ها را در تماس با سلول‌های سالم از بین ببریم، بلکه درمان از طریق تقویت نوسانات سلولی اتفاق می‌افتد.

پیدایش دستگاه های بیورزونانس

هر عضوی در بدن و هر سلول و هر بخشی از یک اندام دارای فرکانس تشدید طبیعی منحصر به فرد خود است.
هر اندامی ممکن است طیفی از فرکانس‌ها را منتشر کند.

فرکانس درمانی

کارولین مک مکین در سال 1996 پروتکل‌های فرکانسی در شرایط مختلف پاتولوژیکی را مشخص کرد، جهت مطالعه نتایج بالینی این تحقیقات، لینک زیر را مطالعه بفرمایید:

کاربرد درمانی میدان‌ها و فرکانس‌ها

عملکرد همه موجودات زنده بر پایه انرژی است بنابراین می‌توان از امواج الکترومغناطیسی برای اهداف تشخیصی و درمانی استفاده کرد.

ماتریکس خارج سلولی

ماتریکس هسته‌ای، ماتریکس سیتوپلاسمی و ماتریکس خارج سلولی به یکدیگر مرتبط هستند و شبکه‌ای را ایجاد می‌کنند که از طریق این شبکه تمام مولکول‌های بدن به هم مرتبط می‌شوند

کلارک و درمان همه بیماری‌ها

کلارک ادعا کرد که همه بیماری‌های انسانی مربوط به عفونت‌های انگلی است و او می‌تواند همه بیماری‌ها از جمله سرطان و ایدز را درمان کند.

بیورزونانس درمانی

همه بیماری‌ها و شرایط پاتولوژیک آن‌ها با نوسانات الکترومغناطیسی خاصی همراه هستند و یا از آن‌ها ناشی شده‌اند. نوسانات الکترومغناطیسی بیمار حاوی اطلاعات لازم درمانی است.

طیف فرکانسی خاص اندام ها و بیماری ها

کلارک ادعا کرد که همه بیماری‌های انسانی مربوط به عفونت‌های انگلی است و او می‌تواند همه بیماری‌ها از جمله سرطان و ایدز را درمان کند.

pemf درمانی

از میدان های الکترومغناطیسی پالسی (PEMF) برای احیای مکانیسم طبیعی بدن و ارتقای سلامت سلولی استفاده می شود. چرا درمان با میدانهای الکترومغناطیسی پالسی(PEMF) بینظیرند؟

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟