جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره شرکت ماورا تجهیز موج

درمان یائسگی با PEMF

سال 1398

شرکت ماوراء تجهیز موج به شماره ثبت 572877 و شناسه ملی 14009798461، پس از شناسایی بسترهای لازم در حوزه بیورزونانس و کمبودهای موجود در کشور و با شعار ”تحول در سلامت روانی و جسمی“ در سال 1398 تأسیس گردید.

در این زمان، افراد شرکت متشکل از 3 نفر اعضای اصلی، یک طراح سایت و یک مترجم بود.

عمده محصولاتی که توسط شرکت به فروش می‌رسید دستگاه‌های کوانتوم آنالایزر بود که در این سال استقبال بسیار خوبی از آن شد.

درباره ما
درباره ما

سال 1399

در سال 1399 ،تیم ماورا تجهیز موج اقدام به جذب نیرو کرده و یک مدیر اجرایی، یک نفر برای تولید محتوا، دو نفر برای ویراستاری ویدئوها و ادمین اینستاگرام به گروه اضافه شدند.

در بخش فروش، تمرکز بیشتر بر روی محصولاتی با دقت بالاتر بود و به همین منظور شرکت اقدام به وارد کردن دستگاه‌هایی از قبیل لوتوس کرد.

سال 1400

رشد و گسترش اعضای تیم به همین جا ختم نشده و در سال 1۴۰۰، برای سمت‌های مدیر داخلی، کارشناس فروش، کارشناس ارائه دستگاه، مترجمی و مدیر کارهای هنری و گویندگی افراد جدیدی برای همکاری با شرکت به گروه پیوستند.

از آنجایی که ماورا تجهیز موج همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت بالاتر بوده است به همین دلیل شروع به تهیه دستگاه‌های بیوفیلیا لوتوس کرد.

درباره ما
درباره ما

سال 1401

در سال 1401 بخش تحقیق و توسعه با جذب 3 نفر برای امور تولید محتوا و ترجمه بیش از 3۰ کتاب (برای اولین بار در کشور) و با هدف معرفی دانش بیورزونانس به علاقه‌مندان و راه‌اندازی شبکه جامع سلامت در ایران به تیم اضافه شدند.

همچنین، یک مدیر تحقیقات، یک مدیر فروش و یک کوچ علمی نیز شروع به همکاری کردند. در همین سال، شرکت اقدام به عضویت در فضاهای مجازی از قبیل اینستاگرام، تلگرام و واتساپ نمود تا بتواند درمانگران بیشتری را با مزایای درمانی-تشخیصی این دستگاه‌ها آشنا کرده و خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهد.

همچنین میزان فروش محصولات شرکت با روند رشد قابل توجهی مواجه شد. در حال حاضر بیش از ۷۰ درمانگر در سراسر ایران اقدام به خریداری و استفاده از آنها نموده‌اند و این روند روبه رشد همچنان نیز ادامه دارد. تشخیص‌های درست و به موقع (با دقتی در حدود ۸۰ تا %۸۵ برای دستگاه لوتوس و ۹۵ تا %۹۸ برای دستگاه بیوفیلیا لوتوس) برای مجموعه گسترده‌‎ای از بیماری‌ها از جمله سرطان، درمان بیش از ۱۰۰۰۰ بیمار، کمک به کاهش هزینه‌های درمانی و تسریع روند بهبودی از جمله مزایای استفاده از این دستگاه‌ها می‌باشد.

از جمله اهداف بلند مدت شرکت که در نظر دارد تا سال 1403 آنها را محقق کند عبارتست از:

درمان یائسگی با PEMF

کوچ علمی

برقراری ارتباط سیستماتیک بین درمانگران

برگزاری کارگاه‌های آموزشی با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر

کاهش خطای انسانی در بحث تشخیص و درمان بدون عوارض بیماران

کوچ بیزینسی

تشکیل انجمن‌های علمی

ایجاد سامانه پیامکی ایزی‌هلث

سایر خدمات پس از فروش و آموزشی بیشتر برای شما علاقه‌مندان بیوروزنانس

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟