جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS جدیدترین، به روزترین و بهترین دستگاه بیورزونانس می باشد که با آنالیز بیش از ۹۰۰ آیتم در بدن قادر به تشخیص هزاران بیماری می باشد.

دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS بیورزونانسی نه تنها یک دستگاه تشخیصی بلکه یکی از دستگاه های موثر در درمان بیماری ها نیز می باشد.

از آن جا که ممکن است برخی افراد اطلاعات چندانی در رابطه با علم بیورزونانس نداشته باشند، ابتدا توضیحاتی در خصوص علم بیورزونانس ارائه خواهیم داد و سپس به ویژگی ها و نحوه عملکرد دستگاه بیوفیلیا لوتوس به عنوان بهترین دستگاه بیورزونانس خواهیم پرداخت.

مطالعه این مطلب به طرفداران تشخیص و درمان غیر تهاجمی پیشنهاد می گردد.

دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS

بیورزونانس چیست؟

درمان یائسگی با PEMF

همه سلول ها، اندام و بافت های بدن انسان و حتی میکروارگانیسم ها دارای ارتعاش هستند. رزونانس نیز به معنای ارتعاش است که وقتی کلمه «بیو» قبل از آن قرار می گیرد به معنای ارتعاشات زیستی است. ارتعاشات سلول های بدن از جنس الکترومغناطیس هستند، بنابراین اولا دارای فرکانس می باشند و ثانیا به دلیل داشتن فرکانس قابل اندازه گیری هستند. البته لازم به ذکر است که طول موج (فرکانس) ارتعاشات سلول ها و ارگان های بدن بسیار ضعیف می باشند و اندازه گیری آن ها کار بسیار دشواری است. با این حال دانشمندانی از کشورهای آلمان، روسیه و آمریکا با طراحی دستگاه های مختلف بیورزونانسی قادر به اندازه گیری امواج بیوالکترومغناطیسی شده اند. در ادامه این مطلب به معرفی بهترین دستگاه بیورزونانس خواهیم پرداخت.

بهترین دستگاه بیورزونانس | بیوفیلیا لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

دستگاه بیوفیلیا لوتوس جدیدترین، به روزترین و بهترین دستگاه بیورزونانس می باشد که با آنالیز بیش از ۹۰۰ آیتم در بدن قادر به تشخیص هزاران بیماری می باشد. این دستگاه بیورزونانسی نه تنها یک دستگاه تشخیصی بلکه یکی از دستگاه های موثر در درمان بیماری ها نیز می باشد. از آن جا که ممکن است برخی افراد اطلاعات چندانی در رابطه با علم بیورزونانس نداشته باشند، ابتدا توضیحاتی در خصوص علم بیورزونانس ارائه خواهیم داد و سپس به ویژگی ها و نحوه عملکرد دستگاه بیوفیلیا لوتوس به عنوان بهترین دستگاه بیورزونانس خواهیم پرداخت. مطالعه این مطلب به طرفداران تشخیص و درمان غیر تهاجمی پیشنهاد می گردد.

بهترین دستگاه بیورزونانس چیست؟

درمان یائسگی با PEMF

همانطور که در بخش قبلی اشاره شد، همه سلول های بدن انسان دارای امواج الکترومغناطیسی هستند و این امواج با دستگاه های بیورزونانسی قابل اندازه گیری می باشند. احتمالا این پرسش برای شما مطرح شده باشد که دلیل سنجش طول موج امواج الکترومغناطیسی بدن چیست؟ در پاسخ به این پرسش لازم به توضیح است که سلول های ارگان های مختلف دارای طول موج مشخصی هستند و چنانچه فرکانس (طول موج) ارتعاشات سلولی دچار اختلال گردند، فرد دچار بیماری می شود. از این رو سنجش فرکانس امواج الکترومغناطیسی بدن به تشخیص و درمان بیماری ها کمک می کند.

بیورزونانس درمانی نخستین بار در سال ۱۹۷۷ توسط فرانتس مورل و دامادش در آلمان ابداع شد و تا کنون دانشمندان دیگری از کشورهای روسیه، آلمان و آمریکا با ساخت دستگاه های مختلف بیورزونانسی باعث ارتقا علم بیورزونانس درمانی شده اند. هم اکنون بیوفیلیا لوتوس جزو جدیدترین و بهترین دستگاه بیورزونانس است و نسبت به دستگاه های بیورزونس قدیمی تر دارای قابلیت های بسیاری است. در ادامه به معرفی قابلیت های بهترین دستگاه بیورزونانس یا همان دستگاه بیوفیلیا لوتوس خواهیم پرداخت.

قابلیت های دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS به عنوان بهترین دستگاه بیورزونانس چیست؟

دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS به وسیله آنالیز فرکانس امواج بیوالکترومغناطیس بدن قادر به تشخیص بیماری ها می باشد. علاوه بر آن این دستگاه قادر است با توجه به میزان اختلال در فرکانس ارتعاشات سلول ها، امواج الکترومغناطیسی لازم جهت تصحیح طول موج (فرکانس) ارتعاشات سلول ها را به بدن وارد کرده و به این ترتیب باعث درمان بیماری گردد.

این روش درمانی متاتراپی نام دارد. البته لازم به ذکر است که دستگاه بیوفیلیا لوتوس تنها از طریق متا تراپی به ترمیم طول موج سلول ها و درمان بیماری نمی پردازد.

یکی از دلایلی که باعث تبدیل دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS به بهترین دستگاه بیورزونانس شده است داشتن قابلیت های متفاوت جهت درمان بیماری ها می باشد که در ادامه به ذکر آن ها خواهیم پرداخت.

بهترین دستگاه بیورزونانس-بیوفیلیا لوتوس

از جمله ویژگی‌های دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS که باعث تمایز آن از سایر دستگاه های بیورزونانسی شده و نهایتا به عنوان بهترین دستگاه بیورزونانس انتخاب گردیده است به شرح ذیل می باشد :

درمان یائسگی با PEMF
ویژگی های دستگاه بیورزونانس در زمینه تشخیص بیماری ها :

– دقت ۹۸ درصدی
– قادر به آنالیز بیش از ۹۰۰ آیتم (اعم از سلول ها، ارگان ها و بافت ها و حتی کروموزوم ها)
– تشخیص هزاران بیماری بدون نیاز به نمونه برداری و خون گیری به روش کاملا غیر تهاجمی
– امکان آنالیز هاله و چاکراهای بدن
– امکان انتخاب سرعت بررسی
– انعطاف پذیری بیشتر در ویرایش گزارشات تشخیصی
– امکان مقایسه بیشتر در پایگاه داده ها
– ساختارهای آناتومیک دقیق
– گزارش تشخیصی واضح تر
– واجد گواهی CE (هماهنگی با معیارهای سلامت اروپا)
– کیفیت های تصویری بالاتر را پشتیبانی می کند.
– تشخیص عفونت در اندام ها
– سنجش سطح ایمنی
– ارزیابی سطح هورمون های جنسی، تیروئید، فوق کلیه، هیپوفیز، پانکراس و …
– دارای سنسور کوانتومی
– قابلیت اسکن ۴ بعدی

برخی از سلول ها و ارگان های قابل تشخیص با دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS عبارتند از :

– سلول های پوششی مژک دار، خونی، اپیتلیومی روده ای، وستیبولار، اندوکین معده – روده، سیستم هدایت الکتریکی، ترشحی کیسه هوایی، سلول های کروموفیلیک مدولای فوق کلیوی و سلول های اندوتلیالی و …

– لوله های فالوپ و تخمدان ها، رگ های لنفاوی پستان، غده پستانی، بافت غده پستانی، تخمک، مقطع طولی رحم
– کبد، رگ های لنفاوی کبد، مقطع ساژیتیال کبد، بافت کبد
– کلیه، رگ های کلیه، مقطع طولی کلیه
– قلب، رگ های دیواره پشتی و جلویی قلب، برش عرضی قلب، دریچه های قلب، مقطع طولی قلب، بطن های قلب، دیواره قلبی، سیستم هدایت الکتریکی قلب
 ریه ها و پرده جنب، بافت ریه
– سینوس های اطراف بینی، مخاط حفره بینی
– مقطع حنجره، مقطع عرضی حنجره
– اعصاب مهره ای – نخاعی، مقطع عرضی نخاع
– بیضه، سلول های بینابینی بیضه، پروستات، برش عرضی محفظه لگنی در سطح غده پروستات
– و …

ویژگی های دستگاه بیورزونانس در زمینه درمان بیماری ها :

– بلور درمانی
– فیتو تراپی
– ساخت داروهای غیرشیمیایی
– متا تراپی خودکار
– دارای قابلیت متاتراپی چندگانه
– بهبود انرژی هاله و چاکراهای بدن
– درمان هزاران بیماری (به وسیله بلور درمانی، متا تراپی، فیتو تراپی و داروهای غیر شیمیایی)

از جمله بیماری ها و مشکلات قابل درمان با بیوفیلیا لوتوس NLS عبارت است از :

دیابت / التهاب و عفونت ضمائم رحمی (آدنکسیت) / آپاندیسیت مزمن / فتق / تصلب شرایین / فیبربلاسیون دهلیزی / بیرون زدگی دهانه رحم / سنگ صفرا / نازایی / آرتروز / صرع / تومور ریه / کم کاری و پرکاری تیروئید / عفونت تنفسی / بواسیر / کم فشاری و پرفشاری خون / گواتر / کم خونی / سر دردهای بدون علت / سینوزیت سینوس فکی / بیماری نورون حرکتی / عفونت انگلی / سندروم پرش و گرفتگی عضلانی / درماتوز پوستی / ورم معده / التهاب پانکراس / آتروفی عصب بینایی / التهاب گوش / تومور کلیوی / اسکیزوفرنی / سمیت کبد / دیستروفی میوکاردیوم / تومور مری / چاقی / واریکوسل / گشاد شدگی آئورت / پاپیلوماتوز (زگیل های متعدد) / عفونت کرم انگلی فاسیولا / عفونت کالی / التهاب تیروئید خود ایمن / آلزایمر / فتق دیسک / التهاب عروقی تاکایاسو و هزاران مشکل و بیماری دیگر

دستگاه بیورزونانسی بیوفیلیا لوتوس

دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن | بیوفیلیا لوتوس NLS

چکاپ بدن برای همه افراد مخصوصا افراد مسن امری مهم است تا به این وسیله از مشکلات و یا بیماری های احتمالی مطلع شوند و به این ترتیب اقدامات لازم جهت پیشگیری و یا درمان به موقع را انجام دهند.

دستگاه بیوفیلیا لوتوس، دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن است. این دستگاه یکی از بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های بیورزونانسی است که قادر به آنالیز بیش از 9۰۰ آیتم و تشخیص هزاران بیماری می باشد.

در ادامه مطلب به طور مفصل به ویژگی ها و نحوه عملکرد دستگاه بیوفیلیا لوتوس خواهیم پرداخت.

عملکرد دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن | بیوفیلیا لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

چنانچه علائم یک بیماری را دارید، برای اطمینان از ابتلا به آن بیماری بهتر است فرکانس ارتعاشات ارگان مربوطه شما با دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن اندازه گیری شود. این کار توسط دستگاه بیوفیلیا لوتوس با دقت ۹۸ درصدی قابل انجام است.لازم به ذکر است چنانچه زمینه ابتلا به یک بیماری خاص در خانواده و یا خویشاوندان شما وجود دارد نیز می توانید با چکاپ ارگان مربوطه توسط این دستگاه، از احتمال ابتلای خود به آن بیماری مطلع گردید. حال احتمالا این سوال برای شما پیش آمده است که نحوه عملکرد دستگاه بیوفیلیا لوتوس به چه شکل می باشد؟

در پاسخ لازم به ذکر است که اولا همانطور که در قسمت های قبلی اشاره شد، این دستگاه با آنالیز فرکانس (طول موج) ارتعاشات سلول، بافت و یا ارگان مربوطه و آنالیز آن می تواند بیماری های مختلف را تشخیص دهد. در واقع یک هدفون مخصوص بر روی سر فرد قرار داده می شود. دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن، طول موج ارتعاشات سلولی ارگان مربوطه را مورد بررسی قرار می دهد. در صورتی که طول موج سلول های آن ارگان نسبت به طول موج سلول های سالم همان ارگان مورد بررسی تفاوتی داشته باشد، با توجه به میزان اختلال فرد را دارای بیماری و یا مستعد ابتلا به بیماری تشخیص می دهد.

ضمنا لازم به توضیح است که نتایج حاصل از آنالیز فرکانس سلول ها، ارگان ها و یا بافت های بدن از طریق مانیتور برای پزشک متخصص نمایش داده می شود. گذشته از نحوه عملکرد دستگاه چکاپ بدن بیوفیلیا لوتوس، یکی از سوالات پر تکرار در رابطه با ارگان های قابل آنالیز توسط دستگاه بیوفیلیا لوتوس می باشد. این دستگاه قادر به آنالیز ۹۰۰ آیتم می باشد که ما در جدول ذیل به برخی از ارگان های قابل آنالیز توسط دستگاه بیوفیلیا لوتوس اشاره کرده ایم.

سلول های اپیتلیومی روده ایسلول های پوششی مژک دارسلول های خونیسلول های وستیبولار
سلول های اندوکرین معده – رودهسلول های سیستم هدایت الکتریکیسلول ترشحی کیسه هواییپروستات
تخمدانبیضهمثانهمقطع عرضی لوله های فالوپ
مقطع عرضی نایمقطع حنجرهکیسه صفراکبد
دندانمجرای صفراوی بین لوبیهسته های اعصاب مغزیسطح میانی تلانسفالون
اعصاب مهره ای – نخاعیرگ های لنفاوی پستاننوتروفیلائوزینوفیل
لوزه حلقیغده فوق کلیهیاخته مرکز اگزوکرینیریه ها و پرده جنب
بافت پیوندی بی شکل متراکم عنبیهمیوسیت ماهیچه صافدیواره کره چشماندام شنوایی
مجرای غده شیریمقطع عرضی حلزون گوش میانیسینوس های اطراف بینیسلول های فولیکولی تخمدان ها
زاویه بین عنبیه و قرنیهمغز استخوان قرمزرگ های لنفاوی سطحی دستغده تیموس
سلول های منطقه فاسیکولاربافت ریههیپوفیزگره لنفاوی

به طور کلی دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS قابلیت چکاپ و آنالیز سیستم معده ای – روده ای، سیستم نایی – ریوی، سیستم قلبی – عروقی، سیستم اسکلتی – عضلانی، سیستم غدد درون ریز، سیستم ادراری – تناسلی، اندام ها و حسگرهای بینایی و شنوایی را دارا می باشد و در واقع قبلیت آنالیز همه سیستم های مهم و حیاتی بدن را دارد و از ان رو دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن نامیده می شود.

دستگاه بیوفیلیا لوتوس قادر به تحلیل بیوشیمیایی از خون بدون روش های تهاجمی جهت تشخیص موارد ذیل نیز می باشد :

– عفونت در اندام ها
– ارزیابی کیفی سطح هورمون های هیپوفیز، پانکراس، فوق کلیه، تیروئید، غدد جنسی
– سطح ایمنی
– تشخیص آلرژِی

برخی از سلول‌ها و ارگان‌های قابل تشخیص با دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS عبارتند از:

– دقت بسیار بالای (دقت ۹۸ درصدی)
– دارای قابلیت اسکن چهار بعدی
– سرعت اسکن بسیار بالا
– دارای سنسور کوانتومی
– دارای قابلیت متا تراپی چندگانه

سوالات متداول در رابطه با دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن

درمان یائسگی با PEMF

بله این دستگاه قدرت آنالیز کروموزوم ها را نیز دارا می باشد. بنابراین تشخیص بیماری های ارثی نیز توسط این دستگاه انجام می شود.

دستگاه بیوفیلیا لوتوس بدون عارضه ترین دستگاه چکاپ همه ارگان های بدن محسوب می شود و استفاده از آن به دلیل غیر تهاجمی بودن، فاقد هرگونه عوارض جانبی می باشد.

بله دستگاه بیوفیلیا لوتوس دارای گواهی CE (هماهنگی با معیارهای سلامت اروپا) می باشد.

بله این دستگاه قادر به آنالیز هاله و چاکراهای هفت گانه بدن نیز می باشد.

دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

همانطور که اشاره شد، دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS جزو دستگاه های بیورزونانسی می باشد. رزونانس به معنای ارتعاش است. نیکولاس تسلا یکی از نام آوران عرصه های علمی معتقد بود که “همه چیز یک فرکانس و یک ارتعاش دارند. و این در رابطه با سلول های بدن کاملا به اثبات رسیده است که سلول های ارگان های مختلف بدن دارای امواجی با طول موج (فرکانس) مشخص و ثابتی هستند. از این رو ایده ساخت دستگاه های بیورزونانسی که با اندازه گیری طول موج ارتعاشات سلول ها قادر به تشخیص و حتی درمان بیماری ها هستند، شکل گرفت. دستگاه های بیورزونانسی مختلفی وجود دارد که بیوفیلیا لوتوس یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های موجود در بازار می باشد. در ادامه به طور اختصاصی به نحوه تشخیص و درمان بیماری ها توسط این دستگاه خواهیم پرداخت.

بیوفیلیا لوتوس NLS جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه بیورزونانسی است که اساس کار آن تشخیص و درمان بیماری ها با تحلیل و ترمیم ارتعاشات سلولی می باشد. از آن جایی که به اثبات رسیده است که تمامی سلول ها و ارگان های بدن دارای ارتعاشاتی با طول موج مشخص و ثابتی هستند، بنابراین دستگاه های بیورزونانسی همچون دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS با مکانیسمی بر همین مبنا قادر به آنالیز ارگان های مختلف جهت شناسایی بیماری های مختلف و همچنین درمان بیماری می باشند. در ادامه مطلب به طور مفصل به نحوه کارکرد و قابلیت های دستگاه بیوفیلیا لوتوس خواهیم پرداخت. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تشخیص بیماری به وسیله دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

سلول های زنده بدن ما همچون میکروارگانیسم ها و سلول های جانوری دارای ارتعاشات الکترومغناطیسی می باشند. سلول های مختلف دارای ارتعاشاتی با فرکانس های متفاوتی هستند و نکته مهم این است که ارتعاشات سلول های ارگان های مختلف در زمان تندرستی دارای فرکانس ثابت و مشخصی می باشند. یعنی سلول های کبدی در حالت عادی در اشخاص مختلف دارای یک فرکانس ثابت و مشخصی می باشد.

چنانچه فردی دچار بیماری گردد، طول موج ارتعاشات سلول های مرتبط با ان بیماری تغییر می کند. از ان جا که در ساخت دستگاه های بیورزونانسی از تکنولوژی هایی همچون هوش مصنوعی استفاده شده است، بنابراین طول موج سلول های بافت ها و ارگان های مختلف بدن به صورت داده هایی در دستگاه های بیوفیلیا لوتوس به صورت داده هایی موجود می باشد.

بنابراین دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS ابتدا فرکانس (طول موج) ارتعاشات سلول های ارگان یا بافت مورد نظر بیمار را دریافت و آنالیز می کند و در صورت داشتن تفاوت اندک نسبت به فرکانس سلول های سالم، نتایج آنالیز را به صورت نمودار در اختیار پزشک قرار می دهد. از آن جا که دستگاه بیوفیلیا لوتوس جزو جدیدترین دستگاه های بیورزونانسی می باشد، بنابراین آنالیز فرکانس سلول ها و تشخیص بیماری به وسیله این دستگاه با کمترین خطای ممکن (با دقت ۹۸ درصدی) انجام می شود.

از آن جا که این دستگاه برای تشخیص بیماری به آنالیز فرکانس ارتعاشات سلول های بدن می پردازد، بنابراین به کمک این دستگاه می توان احتمال ابتلای افراد به بیماری های مختلف را نیز پیش بینی کرد. بنابراین علاوه بر تشخیص و درمان بیماری به کمک دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS می توان با پیش بینی احتمال بروز بیماری، اقدام به پیشگیری از ابتلا به بیماری های مختلف نمود.

ارگان های قابل آنالیز توسط دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS قادر به آنالیز بیش از 900 آیتم از ارگان های بدن می باشد جهت آشنایی شما به ذکر برخی از ارگان های قابل آنالیز توسط دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS خواهیم پرداخت. این ارگان ها عبارتندر از :

– بافت پیوندی بی شکل متراکم
– سلول های اندوتلیالی
– شبکه کمری خاجی
– مقطع عرضی حنجره
– مقطع عرضی نایژه
– بافت ریه
– غده مخاطی
– مقزع عرضی نای
– سینوس های اطراف بینی
– رگ های مغزی بخش بالای سر
– سیستم عصبی خود مختار شکمی و سینه ای
– اعصاب معده
– مقطع عرضی نایروستات
– تخمدان

– کره چشم
– اسپرماتوزوآ
– دیواره مثانه
– پرده گوش
– کوتیکول مو
– غده پستانی
– لابیرنت گوش
– بافت غده پستانی
– رگ های چشمی
– مجرای غده شیری
– رگ های لنفاوی
– سلول های خونی
– غده تیروئید
– و …

درمان بیماری ها به کمک دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

همانطور که گفته شد، دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS جزو دستگاه های بیورزونانسی است بنابراین درمان نیز از طریق ارتعاشات انجام می شود. از آن جا که هر ارگان دارای انرژی با طول معین است، بنابراین در صورت اختلال در فرکانس سلول ها و یا مسدود شدن کانال های انرژی (چاکراها) بیماری ایجاد می شود. دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS پس از تشخیص اینکه کدام بافت یا ارگان بدن دچار مشکل شده است، به دو روش به درمان بیماری می پردازد:

در روش اول، به وسیله یک دستگاهی شبیه به هدفون، اقدام به ارسال امواج الکترومغناطیسی با طول موج معین و متناسب با بیماری فرد به داخل بدن بیمار کرده و در واقع با مداخلات ارتعاشی اقدام به اصلاح و متعادل سازی انرژی و ارتعاشات سلول های درگیر بیماری می نماید.

در روش دوم، پس از بررسی و تشخیص بیماری اقدام به آنالیز داروهای مرتبط با بیماری کرده و سپس بهترین دارو با میزان تاثیرگذاری بیشتر به نسبت سایر داروها را معرفی می کند و بعد با توجه به میزان فرکانس لازم جهت اصلاح ارتعاشات سلول های مربوطه اقدام به تولید داروی غیرشیمیایی (هومیوپاتی) برای بیمار می نماید. برای تولید دارو نیز بسته طیف فرکانسی توسط کریستال در جام رزونانس بر آب یا روغن تابانده می شود و به این ترتیب داروی غیرشیمیایی مختص دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS ساخته می شود.

بیماری های قابل درمان با دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS قادر به درمان هزاران اختلال و بیماری است که در ذیل به ذکر برخی از علائم (مشکلات) و بیماری های قابل درمان به وسیله دستگاه بیوفیلیا لوتوس خواهیم پرداخت:

– سردرد
– بی خوابی
– سرگیجه
– کاهش بینایی
– ناتوانی جنسی
– خشکی دهان
– بی اختیاری ادرار
– قاعدگی دردناک
– آلرژی
– فتق
– بیرون زدگی دهانه رحم
– سنگ صفرا
– نازایی
– التهاب روده
– روماتیسم قلبی
– گوآتر
– عفونت تنفسی

– هرپس
– هموروئید (بواسیر)
– کم فشاری خون
– فشار خون بالا
– سکته قلبی
– تومور کبد
– چاقی
– تومور مغزی
– فیبروم رحمی
– میگرن
– واریکوسل
– آب مروارید
– التهاب پروستات
– سیروز کبدی
– تومور مثانه
– سنگ کلیه
– و …

ویژگی های دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

دستگاه های بیورزونانسی مختلفی وجود دارد که جدیدترین آن ها دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های بیورزونانسی می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

– سرعت بررسی بیشتر
– امکان انتخاب سرعت بررسی
– گزارش تشخیصی واضح تر
– برنامه های کاوش بیشتر
– متا تراپی خودکار
– تعیین خودکار شاخص آنتروپی
– امکان مقایسه بیشتر در پایگاه داده ها
– ساختارهای آناتومیک دقیق
– انعطاف پذیری بیشتر در ویرایش گزارش تشخیصی
– ارزیابی چاکراها
– و …

biophilia lotus NLS

دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان ها بدن بیوفیلیا لوتوس

درمان یائسگی با PEMF

دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS یک دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان ها بدن است که از آن برای تشخیص هزاران بیماری و حتی پیش بینی ابتلا به بیماری ها استفاده می شود. دستگاه بیوفیلیا لوتوس دستگاهی است که به روش کاملا غیر تهاجمی به آنالیز ارگان های مختلف بدن می پردازد. البته ناگفته نماند که این دستگاه علاوه بر تشخیص در زمینه درمان نیز کارکردهای فراوانی دارد. در ادامه، مختصری به رویکرد درمانی این دستگاه و به طور مفصل به قسمت تشخیصی آن خواهیم پرداخت.

تاریخچه تولید دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان ها بدن

درمان یائسگی با PEMF

دانشمندانی همچون آلبرت انیشتین و نیکولا تسلا معتقد بودند که همه چیز دارای ارتعاش است. سال ها بعد نیز ثابت شد که نه تنها ماده، بلکه همه سلول های بدن انسان و حتی میکروارگانیسم ها نیز دارای ارتعاش هستند. از آن جا که ارتعاشات دارای فرکانس هستند، بنابراین سلول های بدن انسان نیز دارای ارتعاشاتی با فرکانس (طول موج) مشخصی می باشند. فرکانس قابلیت اندازه گیری دارد. در نتیجه فرکانس (طول موج) سلول های بدن نیز قابل اندازه گیری هستند. از این رو دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان ها بدن جهت تشخیص بیماری ها ساخته شد.

در این خصوص لازم به ذکر است که تشخیص و درمان بیماری از طریق اندازه گیری فرکانس سلول ها و القای امواج الکترومغناطیس، بیورزونانس درمانی نامیده می شود. بیورزونانس درمانی توسط فرانتس مورل و دامادش مهندس اریش راچه در سال ۱۹۷۷ و در کشور آلمان ابداع شد. از سال ۱۹۷۷ تا کنون دستگاه های تشخیصی و درمانی بسیاری با رویکرد بیورزونانس ساخته شده اند که دستگاه بیوفیلیا لوتوس یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین آن ها می باشد.

عملکرد دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان ها بدن

درمان یائسگی با PEMF

این دستگاه قادر است بیش از ۹۰۰ آیتم (اعم از سلول ها، بافت ها، ارگان ها و حتی کروموزم ها) را از نظر فرکانس مورد بررسی قرار دهد. دستگاه بیوفیلیا لوتوس شامل مانیتور، یک هدفون مخصوص و یک محفظه جهت تولید داروهای غیر شیمیایی می باشد. برای مورد آنالیز قرار گرفتن توسط دستگاه آنالیز فرکانس بدن، فرد می بایست مقابل مانیتور بنشیند.

سپس پزشک هدفون مخصوصی را بر سر وی قرار می دهد. پزشک متخصص با توجه به مشکل و علائم فرد، سلول های بافت یا ارگان مربوطه را در دستگاه انتخاب می کند تا فرکانس آن توسط دستگاه، مورد بررسی قرار گیرد. دستگاه شروع به آنالیز طول موج سلول های ارگان مربوطه کرده و نتیجه را بر روی مانیتور نمایش می دهد.

✓ بافت ریه ✓ غده مخاطی ✓ برش نایژه

✓ مقطع حنجره ✓ مقطع عرضی نای ✓ سینوس های اطراف بینی

✓ مقطع عرضی نخاع ✓ سلول های فولیکولی تخمدان ها ✓ اپیتلیوم لوله های رحمی

✓ تخمدان و تخمک ها ✓ پروستات ✓ مقطع عرضی عصب بینایی

✓ غده پستانی ✓ لابیرنت گوش ✓ پیاز مو

✓ عدسی کریستالینی چشم ✓ پوست کف پا ✓ اندام شنوایی

✓ رگ های لنفاوی گردن و زیر بغل ✓ رگ های لنفاوی دیواره پشتی و جلویی معده

✓ رگ های لنفاوی دیواره پشتی و جلویی پانکراس ✓ رگ های لنفاوی میان سینه (مدیاستن)

✓ رگ های لنفاوی لگن ✓ رگ های لنفاوی پستان ✓ لوزه های کامی

✓ غدد تیروئید و پاراتیروئید ✓ هیپوفیز ✓ غده فوق کلیه

✓ هسته هیپوتالاموس ✓ سری کروموزوم های زنانه ✓ سری کروموزوم های مردانه

✓ کروموزوم های دسته A, B, C, D, E, F و G ✓ بیضه ✓ مخاط حفره بینی

موارد مذکور تنها بخش کوچکی از بافت ها و ارگان های قابل آنالیز فرکانس با دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS جهت تشخیص بیماری ها می باشد. به طور کلی سیستم قلبی-عروقی، سیستم معده ای-روده ای، سیستم اسکلتی-عضلانی، سیستم ادراری-تناسلی، سیستم نایی-ریوی، سیستم غدد درون ریز، اندام ها و حسگرهای دیداری و شنیداری قابل آنالیز با دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS می باشند.

عملکردهای اصلی دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان ها بدن عبارت است از :
درمان یائسگی با PEMF

– آزمایش وگیتو جهت نشان دادن بهترین فرکانس برای درمان سازگار و مناسب

– توانایی آنالیز ۱۲ سیستم بزرگ بدن، صدها اندام، سلول، غده و هزاران بیماری

– تحلیل انواع داروها بر روی ارگان‌ها و قابلیت پیش‌بینی و مشاهده تاثیر انواع داروها،  غذاها، عملکرد و احساسات بر روی ارگان‌های آنالیز شده

– بازسازی طیف انرژی در مراحل اولیه بیماری یا پیش از آن که بیماری بروز پیدا کند.

– تحلیل مقادیر انتروپی (اختلال) که از ۱ الی ۷ درجه بندی شده اند.

– تحلیل میدان زیستی میکروارگانیسم ها

– تعیین انرژی های میدان زیستی آناتومیک که در دامنه ۱ الی ۶ نمایش داده می شوند.

– شاخصه های اتالون پاتومورفولوژیکی میدان زیستی

سوالات متداول در رابطه با دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان‌های بدن

درمان یائسگی با PEMF

خیر. آنالیز طول موج ارتعاشات سلولی و تشخیص از طریق دستگاه های آنالیز فرکانس بدن (همچون دستگاه بیوفیلیا لوتوس) غیر تهاجمی و بدون نیاز به خون گیری و نمونه برداری می باشد.

از آن جا که این دستگاه جزو جدیدترین دستگاه های آنالیز فرکانس بدن می باشد، دارای دقت بسیار بالایی به میزان ۹۸ درصد است.

بله از آن جا که اساس کار دستگاه بیوفیلیا لوتوس، آنالیز فرکانس سلول ها می باشد، قادر است حتی سلول هایی را که به میزان اندکی در فرکانس آن ها تغییر رخ داده است، شناسایی و در نتیجه احتمال ابتلای فرد به بیماری های مختلف را پیش بینی کند.

از آن جا که جهت تشخیص و درمان توسط دستگاه بیوفیلیا لوتوس از امواج الکترومغناطیسی با طول موج بسیار پایین استفاده می شود و روشی کاملا غیر تهاجمی و بدون استفاده از امواج مضر می باشد، بنابراین فاقد هرگونه عوارض جانبی می باشد.

نمایی از دستگاه و اقلام همراه دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS
درمان یائسگی با PEMF
نمایی از نرم افزار دستگاه بیوفیلیا لوتوس NLS
درمان یائسگی با PEMF

فهرست

دستگاه بیوفیلیا لوتوس که از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های بیورزونانسی هستند، قادر به اسکن ارگان های مختلف بدن، تشخیص و درمان بیماری ها می باشند.

دستگاه پیشرفته لوتوس NLS به عنوان جدیدترین دستگاه بیورزونانسی قادر به آنالیز فرکانس و ارتعاشات اندام های مختلف در حد سلول و حتی کروموزوم ها می باشد .

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wtomir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wtomir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420