جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سوالات متداول دستگاه‌های بیورزونانس

ارسال کالا برای کسانی که در تهران و حومه هستند از طریق اسنپ و برای کسانی که شهرستان هستند از طریق تیپاکس یا پست جمهوری اسلامی تحویل مشتری داده می شود.

برای کسانی که در تهران هستند یک روزه و برای کسانی که در شهرستان هستند 2 الی 3 تحویل مشتری داده می شود. (البته این زمان بستگی به تیپاکس یا پست جمهوری اسلامی دارد.)

برای اجناس با ارزش بالای 10 میلیون تومان رایگان و برعهده شرکت می باشد. در غیر این صورت بر عهده خود مشتری می باشد.

بله همه دستگاه های بیورزونانس دارای گارانتی تعویض می باشند و مدت زمان این گارانتی بسته به نوع دستگاه از 30 ماه تا 40 ماه می‌‌باشد.

دستگاه بیورزونانس دارای بانک اطلاعاتی الکترونیکی وسیعی می‌باشد که در آن اطلاعات کلیه این ارتعاشات از قبل ضبط و ثبت شده است.

دستگاه های بیورزونانسی از طریق ارتعاشات الکترومغناطیسی با فرکانس بسیار پایین کار میکند و می‌تواند اطلاعات را از بدن فرد دریافت کرده و اطلاعات جدیدی را به بدن وارد کند.

همه سلول های داخل بدن انسان دارای ارتعاشات می باشند که این ارتعاشات وقتی که سالم هستند همیشه به ما یک عدد ثابت را نشان میدهند و وقتی که بیمار میشوند این اعداد تغییر پیدا میکنند. فلذا از این طریق دستگاه بیورزونانس تشخیص میدهد که بافت سالم است یا نه.

علاوه بر اینکنه مستندات علمی ISI  این را نشان میدهند شما میتوانید نتایج ما و تمامی دکترها و عزیزانی که این محصولات را خریداری کرده اند ببینید و خودتان قضاوت کنید

بگذارید فقط یک سوال متقابل مطرح کنیم: اگر تعداد زیادی از پزشکان در مراکز درمانی و بیمارستان ها اکثر بیماران خود را با بیورزونانس درمان کنند ، چه اتفاقی می افتد؟ بسیاری از بیماران احتمالاً سریعتر با عوارض جانبی کمتر و هزینه کمتر برای سیستم بهداشت ملی بهتر می شوند. داروها و سایر اقدامات پزشکی بسیار کمتری مورد نیاز است. قطعاً گروه هایی علاقه مند هستند که به این امر اعتراض می کنند. این امر مشاغل را تهدید می کند و کل سیاست سلامت نیاز به تجدید نظر دارد. آیا می توانیم این را از سیاستمداران خود بخواهیم؟ مراکزهای بیمه درمانی در واقع عامل محدود کننده در این زمینه نیستند.

خیر، لپ تاپ صرفاً برای نمایش محیط نرم افزار در عکس ها وجود دارد.

آموزش از طریق برنامه Anydesk و به صورت آنلاین می‌باشد.

تمام دستگاه های بیورزونانس تا 10 سال خدمات پس از فروش دارند.

تمامی دستگاه های رزونانس موجود دارای تاییدیه از سوی اتحادیه اروپا هستند و شما میتوانید آن را در سایت مشاهده بفرمایید.

بسته به نوع دستگاه از 85 تا 95 درصد دقت از سوی کمپانی اعلام شده است. اما گزارش های حاکی از ازمایشات دقت بالاتری را به ما نشان میدهد.

دقت دستگاه بیوفیلیا لوتوس 95 درصد از سوی کمپانی اعلام شده است اما گزارشات حاکی از ازمایشات دقت بالاتری را به ما نشان میدهد.

تمامی دستگاه های بیورزونانس 2 هفته مهلت تست دارند.

در صورت عدم رضایت شما از دستگاه تا دو هفته پس از تحویل دستگاه بدون هیچ اتلاف وقت تمام وجه پرداخت شده به شما باز می گردد.

در گروه های مجازی که تمامی کسانی که علاقه مند به این موضوع هستند عضو هستند هفته ای یکبار جلسات از پیش تعیین شده‌ای برگزار می‌شود. علاقه مندان می توانند جواب تمامی سوال های خود را پیدا کنند

فهرست

دستگاه بیوفیلیا لوتوس که از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های بیورزونانسی هستند، قادر به اسکن ارگان های مختلف بدن، تشخیص و درمان بیماری ها می باشند.

دستگاه پیشرفته لوتوس NLS به عنوان جدیدترین دستگاه بیورزونانسی قادر به آنالیز فرکانس و ارتعاشات اندام های مختلف در حد سلول و حتی کروموزوم ها می باشد .

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wtomir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wtomir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420