جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دستگاه اسکالر اسپوکی۲

دستگاه اسکالر اسپوکی۲، اولین دستگاه متعادل کننده انرژی اسکالر است که از سه روش مختلف برای انتقال امواج متعادل کننده انرژی بدن استفاده می کند: اسکالر خالص، اسکالر مولکولی و اسکالر رایف.
شما می‌توانید انتخاب کنید که کدام یک از این روش‌ها با نیازهای شما مطابقت بیشتری دارد.
اسکالرخالص، انرژیِ درمانی را بر روی بدن اعمال می‌کند.
در اسکالر مولکولی، می‌توان موادی مانند روغن‌های معطر درمانی یا گیاهی یا یک نمونه فیزیکی را همراه با یک عامل کشته شده استفاده کرد، اطلاعات فرکانسی مربوط به این مواد به سلول‌های بدن می¬رسد.
با اسکالر فرکانس رایف، می‌توانید از فرکانس‌های درمانی استفاده کرده، پاتوژن‌ها و عوامل بیماری زا را کشته و بیماری خود را درمان کنید.

دستگاه اسکالر اسپوکی2

میدان­‌های تولید شده توسط  دستگاه اسکالر اسپوکی۲ قوی هستند. از مدارهای آنالوگ برای اطمینان از یک سیگنال خالص استفاده می‌­شود و سیگنال می‌­تواند به شیوه مولکولی یا با استفاده از فرکانس‌­های پایین یا بالا تنظیم شود.

دستگاه فرستنده اسکالر اسپوکی نه تنها انرژی را منتقل می­کنند، بلکه انرژی را از اتر نیز می­‌گیرد. امواج اسکالر امواج الکترومغناطیسی نیست. اگر موج بود، در طول مسافت قدرت خود را از دست می‌­داد. اما چون میدانِ اسکالر است، قدرت افزایش می‌­یابد، زیرا میدان از اتر انرژی می­‌گیرد.

وقتی دستگاه اسکالر اسپوکی در حال اجرا است، نمی‌­توانید اتفاقات زیادی را مشاهده کنید. می توانید چراغ تنظیم را فشار دهید و آن را مشاهده کنید که روشن می­‌شود و جریان انرژی بین فرستنده و گیرنده را نشان می­‌دهد. شما می‌­توانید با قرار دادن یک لامپ فلورسنت روی سیم پیچ خروجی، علامتی از این تبادل انرژی را ببینید، که لامپ  در این فرایند شروع به تابش خواهد کرد.

نحوه اعمال فیلدهای دستگاه اسکالر اسپوکی۲ چگونه است؟

درمان یائسگی با PEMF
دستگاه اسکالر اسپوکی۲
  •  اسکالر خالص
    این ساده‌ترین راه برای استفاده از انرژی تعادلی اسکالر است زیرا نیازی به انجام هیچ کاره خاصی نیست. اسکالر اسپوکی۲ را تنظیم کنید، سپس بین فرستنده و گیرنده بنشینید یا دراز بکشید. انرژی اسکالر خالص بین درپوش‌ ها جریان می یابد.
  • اسکالر مولکولی

قرار دادن یک ماده روی سیم پیچ ورودی می تواند سیگنال اسکالر را بیشتر تقویت کند. مولکول های داخل نمونه، سیگنال بین درب ها را تغییر می دهند و اثر درمانی ماده شیمیایی را دریافت می کند. این ماده می تواند اسانس یا دارو باشد. به عنوان مثال، روغن نعناع را روی سیم پیچ ورودی قرار دهید تا فوایدی را که روغن نعناع ایجاد می کند را دریافت کنید.

دستگاه اسکالر اسپوکی۲
دستگاه اسکالر اسپوکی۲
    •  اسکالر رایف

    سومین راه برای بهبود امواج اسکالر استفاده از مدولاسیون (فرکانس های) رایف است. این روش اکتشافات رویال رایف را با نیکولا تسلا ترکیب می کند. رویال رایف دریافت که پاتوژن ها به فرکانس خاصی پاسخ می دهند. دستگاه اسکالر اسپوکی۲ می تواند این فرکانس ها را با استفاده از امواج متعادل کننده انرژی اسکالر، اعمال کند. فقط دستگاه اسکالر اسپوکی۲ می‌تواند فرکانس‌های اصلی رویال رایف را تنظیم کند و آن را به پیشرفته‌ترین ماشین رایف جهان تبدیل کند.
    پس از تنظیم دستگاه اسکالر اسپوکی۲، یک ژنراتور اسپوکی2 را به ژنراتور متصل کنید. در حالی که برنامه ها در حال اجرا هستند، بین فرستنده و گیرنده بنشینید. دستگاه اسکالر اسپوکی۲ هر فرکانس را از پایگاه داده عظیم Spooky2 می پذیرد.

دو روش مدولاسیون را می‌توان به طور همزمان برای بهبود و اثربخشیِ بیشترِ متعادل‌سازی انرژی مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال، برای کمک به بهبود علایم بیماری وخیم، می‌توانید اسانس‌های کندر، نعناع فلفلی، اسطوخودوس، گل مغربی و مرکبات را روی سیم پیچ ورودی قرار دهید و برنامه‌های ازبین بردن عوامل بیماری‌زا را روی ژنراتور اسپوکی۲، اجرا کنید.
افراد مبتلا به بیماری وخیم ممکن است یک داروی شیمی‌درمانی را در یک ظرف شیشه‌ای که ادرار یا خونشان را نگه می‌دارد، قرار دهند و ظرف را روی سیم پیچ ورودی قرار بگذارند.

مشخصات دستگاه اسکالر اسپوکی۲

اسکالر اسپوکی۲ به گونه‌ای طراحی شده است که قابل حمل و قدرتمند باشد. فرستنده دارای یک ژنراتورِ فرکانس داخلی است که EMFهای منظم (میدان‌های الکترومغناطیسی) را از طریق کابل رابط به گیرنده می‌رساند. گیرنده این انرژی را به انرژی اسکالر تبدیل می‌کند که از طریق درپوش‌ها به فرستنده باز می‌گردد

درمان یائسگی با PEMF

اندازه فرستنده: 170mm (H) x 360 (W) x 290 (D

اندازه گیرنده: 170mm (H) x 360 (W) x 290 (D

وزن: ۱۱ کیلوگرم

کابل رابط: ۱۳ فوت (۴ متر)

آداپتور برق: 12 VDC ، 2A ( ۲ آمپر، VDC۱۲)

حداکثر جریان ورودی: ۰.۶ آمپر

محدوده فرکانس: ۱.۰۰ مگاهرتز – ۸.۰۰ مگاهرتز

اندازه مرحله تغییر فرکانس: ۵۰ کیلوهرتز

جریان اسکالر: ۳۰ میلی آمپر

کابل BNC

دستگاه اسپوکی ۲ به عنوان پیشرفته­‌ترین ماشین رایف در جهان شناخته شده است ومی­تواند در درمان بیماری­ها با کشتن عوامل بیماری­زا و دفع سموم از بدن و همچنین با متعادل کردن انرژی سلول ها و ارگان های بدن، به سلامت بشر کمک کند. تجهیزات و وسایل این دستگاه مرتب به روز رسانی شده و دارای ضمانت و پشتیبانی است.

 

Spooky2 موثرترین و مقرون به صرفه ترین سیستم Rife است که امروزه در دسترس است و دارای بزرگترین پایگاه داده فرکانسی جهان می باشد که Spooky2 دلیل برتر بودن این دستگاه نسبت به بقیه دستگاه ها می باشد. اما دلایل زیادی برای انتخاب Spooky2 وجود دارد.

از همان ابتدا، Spooky2 راه مناسبی را برای افراد فراهم کرده است تا بدون اتصال به دستگاه به خود کمک کنند. Spooky2 Remote فرکانس های درمانی را با استفاده از درهم تنیدگی کوانتومی منتقل می کند.

روش های دیگر لیزر سرد و PEMF هستند. Spooky2 همه این لوازم جانبی را این دستگاه ارائه میکند. حتی یک اسپیکر  Spooky2 وجود دارد که  برای جذب فرکانس صوتی  به منظوره بهبودی بکار می رود.

همچنین می تواند به عنوان یک سیستم سم زدایی  و برای از بین بردن آفات و کپک های حشرات در خانه استفاده شود.

ماشین نهایی رایف امروزی Spooky2 Plasma است که می‌تواند فرکانس‌های اصلی رویال رایف را مستقیماً بدون حامل اعمال کند. این تنها ماشینی است که ما می شناسیم که می تواند فرکانس هایی تا 3.5 مگاهرتز را بدون نیاز به فرکانس حامل مضر ارسال کند.

بسیاری از ماشین های پلاسما مدرن با استفاده از روش های انتقال رادیویی ساخته می شوند، به همین دلیل است که یک حامل برای Spooky2 Plasma ضروری است. با ترکیب مفاهیم اصلی رویال رایف با اجزای مدرن، Spooky2 Plasma منجر به ایجاد آسیب نمی شود.

تمام دستگاه های پلاسما برای روشن  شدن به ولتاژ بالایی نیاز دارند. Spooky2 Plasma از کابل 50000 ولتی استفاده می کند و اتصالات به این دستگاه برای حداکثر ایمنی کاربر، طراحی شده است.

Spooky2 همچنین دارای یک سیستم بیوفیدبک توسعه یافته است. اسکن بیوفیدبک فرکانس های مناسب برای پاتوژن های بدن شما را پیدا می کند. فرکانس های صحیح می توانند معجزه کنند و درمان اتفاق بیوفتد.

اسکن بیوفیدبک فرکانس هایی را به بدن شما می فرستد و نتایج آن را نظارت می کند. همانطور که این فرکانس در حال انتقال است، باعث آسیب رساندن یا مرگ پاتوژن ها می شود. بدن شما این رویدادها را به عنوان استرس ثبت می کند و هر یک به وضوح ثبت می شود.

دستگاه اسکالر اسپوکی2

فهرست

دستگاه بیوفیلیا لوتوس که از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های بیورزونانسی هستند، قادر به اسکن ارگان های مختلف بدن، تشخیص و درمان بیماری ها می باشند.

دستگاه پیشرفته لوتوس NLS به عنوان جدیدترین دستگاه بیورزونانسی قادر به آنالیز فرکانس و ارتعاشات اندام های مختلف در حد سلول و حتی کروموزوم ها می باشد .

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wtomir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/wtomir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420