جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تاییدیه و مستندات دستگاه بیورزونانس

BIORESONANCE DOCUMENTATIONS

درمان یائسگی با PEMF

Pubmed یک موتور تحت وب رایگان و پرکاربردترین پایگاه پزشکی برای متخصصان پزشکی و بهداشت است که برای انجام کارهای پژوهشی مورد استفاده قرار می گیرد و دسترسی به چندین پایگاه داده اصلی در گستره وسیعی از رشته های علوم پزشکی و زیست شناسی را فراهم می کند و همچنین پاب‌مد، بانک اطلاعاتی بزرگی برای چکیده های مقالاتی است که توسط کتابخانه‌های ملی پزشکی آمریکا (National Library of Medicine – NLM) تولید و ارائه می شود.

در حال حاضر پاب‌مد سنترال ۲٫۵ میلیون ماخذ دارد که شامل مقاله‌هایی از حدود ۱۵۰۰ مجله مختلف است. مجلات نمایه شده در پاب‌مد سنترال از جهت در اختیار گذاشتن مقالات به چند دسته تقسیم می‌شوند.

تاییدیه‌های دستگاه بیوفیدبک با متد بیورزونانس

دستگاه‌های بیوفیدبک با متد بیورزونانس با توجه به تکنولوژی بسیار جدید خود توانسته تاییده‌های CE معتبر اروپا و FDA آمریکا را دریافت کند.

تاییدیه و مستندات دستگاه بیورزونانس
دستگاه بیوفیلیا لوتوس

مقایسه دستگاه بیورزونانس با دستگاه‌های تشخیصی دیگر

دستگاه‌های بیورزونانس دارای قابلیت تشخیصی-درمانی بوده و دقتی در حدود 85 تا 98 درصد دارند که قابل مقایسه با سی‌تی‌اسکن و ام‌آر‌آی می‌باشد. غیرتهاجمی بوده و عوارض جانبی و آلودگی محیطی ندارد. همچنین علاوه بر کاربرد تشخیصی، قابلیت درمانی نیز دارد.

مستندات تشخیصی دستگاه بیورزونانس

بخش تشخیصی این دستگاه‌ها به دو مرحله پیش‌تشخیص (برای کشف بیماری‌های نهفته در بدن) و تشخیص (بیماری‌هایی که بدن به آن مبتلاست) تقسیم‌بندی می‌شود. نحوه تشخیص به این صورت است که هدفونی بر روی گوش قرار می‌گیرد و مغز را تحریک می‌کند تا فرکانس‌های اتفاقات رخ داده در بدن را انتقال دهد. در نتیجه، تمامی رخدادها در سطح سلولی، تغییرات ناشی از باکتری‌ها، ویروس‌ها، انگل‌ها، مواد بیوشیمیایی یا هر نوع بیماری و میزان پیشرفت آن‌ها به این ترتیب شناسایی می‌شود.

در صورت علاقمندی به کسب اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید از بخش آکادمی (مقالات علمی) بازدید بفرمایید.

تاییدیه و مستندات دستگاه بیورزونانس
دستگاه لوتوس NLS

مستندات درمانی دستگاه بیورزونانس

در ارتباط با بحث درمانی این دستگاه‌ها تحقیقات بسیاری انجام شده است. در برخی از این موارد از این روش به عنوان یک راهکار کمک‌درمانی و در برخی دیگر به عنوان تک‌درمان استفاده شده است که از جمله آن می‌توان به درمان سرطان، دیابت نوع 2، افسردگی، کم‌کاری تیروئید و … اشاره کرد.

مجموعه‌ای از این مقالات در وب‌سایت شرکت، زیربخش آکادمی و قسمت مقالات علمی گردآوری شده است.

مطالب علمی جالب برای کادر درمان عزیز

در این بخش سعی داشتیم تا مقالات و محتوایی جذاب و علمی برای تمامی درمانگران عزیز فارغ از رشته تحصیلیشان فراهم آوریم تا در اوقات فراغت خود از این مطالب بهره ببرند.

تاییدیه و مستندات دستگاه بیورزونانس

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟