جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دستگاه اسپوکی2

دستگاه اسپوکی2 به عنوان اولین دستگاه متعادل کننده انرژی اسکالر 3 روش برای انتقال امواج متعادل کننده انرژی اسکالر ارائه می دهد :

  • اسکالر خالص، که انرژی درمانی را بر روی بدن اعمال می کند.
  • اسکالر مولکولی، که در این روش می توان موادی مانند روغن های معطر درمانی یا گیاهی یا یک نمونه فیزیکی را همراه یک عامل کشته شده استفاده استفاده کرد. اطلاعات مربوط به این مواد به سلول های بدن می رسد.
  • اسکالر رایف، در این روش می توانید از فرکانس های درمانی استفاده کرده، پاتوژن ها را کشته و خود را درمان کنید.
دستگاه اسپوکی2

ژنراتور ایکس (GX: GeneratorX) قدرتمندترین دستگاه رایف در جهان است که حاوی پیشرفته‌­ترین ویژگی­هاست.  ژنراتور ایکس (GX) از ژنراتور Spooky2-XM پیشرفته­تر است.

هر GX شامل 2 ژنراتور تابع است که در مجموع 4 خروجی فرکانس به اضافه یک سیستم بیوفیدبک کامل را تشکیل می­دهند.

GX این توانایی را دارد که هر شکل موجی را با فرکانس40 مگاهرتز اجرا کند، همچنین قادر است تا 30 برنامه را از نرم افزار Spooky2 بارگذاری کند. مهمترین ویژگی ژنراتور ایکس این است که می­تواند به صورت مستقل و بدون کامپیوتر کار کند.

اگر برای بیماری­های حاد، مزمن یا مشکلات جدی نیاز به کمک دارید، کیت اصلی قابل حمل ژنراتور ایکس/ ژنراتور ایکس­پرو دستگاه اسپوکی2، بهترین راه­ حل برای شروع خواهد بود.

توجه: در Spooky2، همیشه در تلاش برای محافظت از محیط زیست خود هستیم. بسته­بندی کیت را به یک کیس قابل حمل پایدارتر به ­روز رسانی کرده­ایم. نرم افزار Spooky2 به ویندوز نیاز دارد.

متعادل کنندهِ انرژی که ایمن و موثر است

درمان یائسگی با PEMF

اکنون انرژی بدن خود را با دستگاه اسپوکی2 متعادل کنید! این بهترین راه حل غیردارویی برای متعادل کردن انرژی بدن است. ما به مدت 30 روز ضمانت می­کنیم اگر به هر دلیل از خرید خودرضایت نداشتید آن­را برگردانید تا چیزی جز بیماری­های خود برای از دست دادن نداشته باشید.

بدن ما یک سیستم متعادل کننده انرژی طبیعی و شگفت­انگیز دارد. وقتی همه اندام­ها برای مبارزه با بیماری­ها و عوامل بیماری­زا هماهنگ عمل­کنند، می­توانیم بدنی پرانرژی و سالم داشته باشیم. گاهی اوقات میزان عوامل بیماری­زا بیش از حد است و بدن برای بازیابی سلامتی، سخت تلاش می­کند. در چنین مواقعی به کمک نیاز داریم.

ژنراتور ایکس در این موارد می­تواند بسیار کمک­کننده باشد که به صورت دوگانه عمل می­کند، یعنی با یک ژنراتور میکروب‌ها را از بین می­برد و با مولد دیگر سموم حاصل را از بدن پاک می­کند، خانه را تمیز کرده، زباله­ها را بیرون می­برد.

برای انجام هر دو کار فقط به یک ژنراتور ایکس نیاز دارید. علاوه بر این، هنگام اجرای برنامه های Rife نیازی به اتصال کامپیوتر ندارید. GeneratorX کاملا بی­صدا است و برای متعادل کردن انرژی در طول شب ایده­آل است. عملکرد کنترل­ها نیز آسان است.

کیت اصلی قابل­حمل GX دستگاه اسپوکی2 دارای یک سیم­پیچ PEMF، دو کنترل از راه دور دستگاه اسپوکی2، دو کیسه پد TENS، یک جفت سیلندر دستی ضدزنگ دستگاه اسپوکی2، یک عدد دیجیتایزر نمونه دستگاه اسپوکی2، پنج جفت اسلاید تعویض دیجیتایزر نمونه دستگاه اسپوکی2، یک دستگاه لیزر سرد دوقلو همراه با یک لیزر مچی سرد است.

سیم­پیچ PEMF برای اعمال فرکانس ایده­آل است.

پدها و سیلندرهای دستی TENS برای از کشتن سریع ویروس­ها عالی هستند، در حالی­که دستگاه اسپوکی2 Remote به آرامی زباله­ها را خارج می­کند. آن­ها همچنین برای جلسات بیوفیدبک عالی هستند.

لیزر سرد دوقلو و مچی به تسریع فرآیند متعادل­سازی انرژی طبیعی بدن کمک می­کند.

تمام آنچه را که برای راه اندازی یک سیستم رایف موثر و همه­کاره نیاز دارید آماده کرده­ایم.

این کیت شامل:

درمان یائسگی با PEMF

1 عدد ژنراتور اسپوکی 2(با منبع تغذیه)

2 عدد  Boost(تقویت کننده) اسپوکی2 نسخه 3.1

2 عدد  Remote(کنترل) اسپوکی2 نسخه 2.0

1 عدد کابل TENS  اسپوکی2

2 عدد کیت پد TENS اسپوکی2 (کامل با 20 جفت پد TENS)

1 جفت سیلندر دستی ضد زنگ اسپوکی2

1 عدد لیزر دوقلوی سرد اسپوکی2

1 عدد لیزر مچی سرد اسپوکی2

1 عدد سیم پیچ PEMF برای Generator XM /GeneratorX اسپوکی2 با آداپتور مناسب

1 عدد دیجیتایزر نمونه اسپوکی2

1 عدد اسلاید جایگزین دیجیتایزر نمونه اسپوکی2 (کامل با 5 جفت اسلاید جایگزین)

1 عدد محفظه قابل­حمل سفارشی اسپوکی2 برای محافظت از محصولات شما.

(زمانی که سفر میکنید یا برای کار و ملاقات با دوستانتان، بیرون می­روید، مناسب و راحت است.)

1 عدد کیف نرم برای محافظت مضاعف از ژنراتورها.

توجه: نرم افزار Spooky2 به ویندوز نیاز دارد.(Windows Vista، Windows XP، Windows 7، Windows 8/8.1، Windows 10 را می­توان برای Spooky2 استفاده کرد.)

ژنراتور X

ژنراتور  Xاسپوکی قادر است تمامی کارهای ژنراتور‌XM اسپوکی را انجام دهد، اما با سرعت بیشتر (40 هرتز) وشامل بیوفیدبک با توان عملکردی بالا می­باشد. این ژنراتور همچنین می‌تواند برنامه‌هایی را بصورت آفلاین اجرا کند.

دستگاه اسپوکی2
دستگاه اسپوکی2

دیجیتایزر نمونه

با کمک دیجیتایزر نمونه، شما می‌توانید از نمونه‌های مایعات بدن (مخاط، خون و ادرار) پس‌‌خوراند زیستی (بیوفیدبک) بگیرید [اطلاعات آنها را ذخیره کنید] وحتی در صورتی که این نمونه‌ها حاوی DNA زنده باشند، روی آنها درمان ازراه دور انجام دهید.

ریموت اسپوکی

برای درمان از راه دور کاربرد دارد. ریموت اسپوکی، پاتوژن‌ها را می‌کشد و بدن را درمان و بازسازی می‌کند. این وسیله دارای یک کابل رابط BNC است.

دستگاه اسپوکی2

چرا رایف اسپوکی2 را انتخاب می­کنید؟

درمان یائسگی با PEMF

نرم افزار رایگان و بزرگترین پایگاه داده فرکانس

به روز رسانی نرم افزار رایگان وبزرگترین پایگاه داده فرکانس جهان تضمین می­کند که دستگاه اسپوکی2همیشه برتر خواهد بود. این پایگاه داده شامل بیش از 50000 برنامه و همچنان در حال رشد است.

سیستم بیوفیدبک پیشرو

دستگاه اسپوکی2 دارای یک سیستم بیوفیدبک پیشرفته است. اسکن بیوفیدبک فرکانس­های دقیق مورد نیاز بدن شما را پیدا می­کند.

موثرترین سیستم تعادل انرژی رایف

دستگاه اسپوکی2 نه یک دستگاه، بلکه ماشین‌های رایف متعددی را در یک بسته در اختیار شما قرار می‌دهد(پلاسما، تماس، کنترل از راه دور، PEMF، لیزر سرد، صدا، و موارد دیگر).

حمایت جامعه

بیش از 41000 محقق و کاربر در مورد بسیاری از انواع بیماری­ها، فرکانس­های درمانی و ماشین­های رایف بحث می­کنند. شما توسط دوستانی احاطه شده­اید که می­خواهند به شما کمک کنند.

فهرست

دستگاه بیوفیلیا لوتوس که از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های بیورزونانسی هستند، قادر به اسکن ارگان های مختلف بدن، تشخیص و درمان بیماری ها می باشند.

دستگاه پیشرفته لوتوس NLS به عنوان جدیدترین دستگاه بیورزونانسی قادر به آنالیز فرکانس و ارتعاشات اندام های مختلف در حد سلول و حتی کروموزوم ها می باشد .

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟