جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دستگاه لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

دستگاه لوتوس NLS جدیدترین، به‌روزترین و یکی از بهترین دستگاه‌های  بیورزونانس می‌باشد که با آنالیز بیش از ۹۰۰ آیتم در بدن قادر به تشخیص هزاران بیماری میباشد.

این دستگاه بیورزونانسی نه تنها یک دستگاه تشخیصی بلکه یکی از دستگاه های موثر در درمان بیماری ها نیز می باشد. از آن جا که ممکن است برخی افراد اطلاعات چندانی در رابطه با علم بیورزونانس نداشته باشند، ابتدا توضیحاتی در خصوص علم بیورزونانس ارائه خواهیم داد و سپس به ویژگی ها و نحوه عملکرد دستگاه لوتوس NLS به عنوان یکی از بهترین دستگاه‌های بیورزونانس خواهیم پرداخت. مطالعه این مطلب به طرفداران تشخیص و درمان غیر تهاجمی پیشنهاد می‌گردد.

دستگاه لوتوس NLS

بیورزونانس چیست؟

درمان یائسگی با PEMF

همه سلول ها، اندام و بافت های بدن انسان و حتی میکروارگانیسم ها دارای ارتعاش هستند. رزونانس نیز به معنای ارتعاش است که وقتی کلمه «بیو» قبل از آن قرار می گیرد به معنای ارتعاشات زیستی است. ارتعاشات سلول های بدن از جنس الکترومغناطیس هستند، بنابراین اولا دارای فرکانس می باشند و ثانیا به دلیل داشتن فرکانس قابل اندازه گیری هستند. البته لازم به ذکر است که طول موج (فرکانس) ارتعاشات سلول ها و ارگان های بدن بسیار ضعیف می باشند و اندازه گیری آن ها کار بسیار دشواری است.

با این حال دانشمندانی از کشورهای آلمان، روسیه و آمریکا با طراحی دستگاه های مختلف بیورزونانسی قادر به اندازه گیری امواج بیوالکترومغناطیسی شده اند. در ادامه این مطلب به معرفی یکی از بهترین دستگاه‌های بیورزونانس خواهیم پرداخت.

بهترین دستگاه بیورزونانس | دستگاه لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

همانطور که در بخش قبلی اشاره شد، همه سلول های بدن انسان دارای امواج الکترومغناطیسی هستند و این امواج با دستگاه های بیورزونانسی قابل اندازه گیری می باشند. احتمالا این پرسش برای شما مطرح شده باشد که دلیل سنجش طول موج امواج الکترومغناطیسی بدن چیست؟ در پاسخ به این پرسش لازم به توضیح است که سلول های ارگان های مختلف دارای طول موج مشخصی هستند و چنانچه فرکانس (طول موج) ارتعاشات سلولی دچار اختلال گردند، فرد دچار بیماری می شود. از این رو سنجش فرکانس امواج الکترومغناطیسی بدن به تشخیص و درمان بیماری ها کمک می کند.

بیورزونانس درمانی نخستین بار در سال ۱۹۷۷ توسط فرانتس مورل و دامادش در آلمان ابداع شد و تا کنون دانشمندان دیگری از کشورهای روسیه، آلمان و آمریکا با ساخت دستگاه های مختلف بیورزونانسی باعث ارتقا علم بیورزونانس درمانی شده اند. هم اکنون دستگاه لوتوس NLS جزو جدیدترین و یکی از بهترین دستگاه‌های بیورزونانس است و نسبت به دستگاه های بیورزونس قدیمی تر دارای قابلیت های بسیاری است.

در ادامه به معرفی قابلیت های یکی از بهترین دستگاه‌های بیورزونانس یا همان دستگاه لوتوس NLS خواهیم پرداخت.

قابلیت های دستگاه لوتوس NLS به عنوان یکی از بهترین دستگاه‌های بیورزونانس چیست؟

درمان یائسگی با PEMF

دستگاه لوتوس NLS به وسیله آنالیز فرکانس امواج بیوالکترومغناطیس بدن قادر به تشخیص بیماری ها می باشد. علاوه بر آن این دستگاه قادر است با توجه به میزان اختلال در فرکانس ارتعاشات سلول ها، امواج الکترومغناطیسی لازم جهت تصحیح طول موج (فرکانس) ارتعاشات سلول ها را به بدن وارد کرده و به این ترتیب باعث درمان بیماری گردد. این روش درمانی متا تراپی نام دارد. البته لازم به ذکر است که دستگاه لوتوس NLS تنها از طریق متا تراپی به ترمیم طول موج سلول ها و درمان بیماری نمی پردازد. یکی از دلایلی که باعث تبدیل دستگاه لوتوس NLS یکی از بهترین دستگاه‌های بیورزونانس شده است داشتن قابلیت های متفاوت جهت درمان بیماری ها می باشد که در ادامه به ذکر آن ها خواهیم پرداخت.

ویژگی های دستگاه لوتوس NLS در زمینه تشخیص بیماری ها :

درمان یائسگی با PEMF

از جمله ویژگی های دستگاه لوتوس NLS که باعث تمایز آن از سایر دستگاه های بیورزونانسی شده و نهایتا به عنوان یکی از بهترین دستگاه‌های بیورزونانس انتخاب گردیده است به شرح ذیل می باشد :

دقت ۹۰ درصدی
قادر به آنالیز بیش از ۹۰۰ آیتم (اعم از سلول ها، ارگان ها و بافت ها و حتی کروموزوم ها)
تشخیص هزاران بیماری بدون نیاز به نمونه برداری و خون گیری به روش کاملا غیر تهاجمی
امکان آنالیز هاله و چاکراهای بدن
امکان انتخاب سرعت بررسی
انعطاف پذیری بیشتر در ویرایش گزارشات تشخیصی
امکان مقایسه بیشتر در پایگاه داده ها
ساختارهای آناتومیک دقیق

گزارش تشخیصی واضح تر
واجد گواهی CE (هماهنگی با معیارهای سلامت اروپا)
کیفیت های تصویری بالاتر را پشتیبانی می کند.
تشخیص عفونت در اندام ها
سنجش سطح ایمنی
ارزیابی سطح هورمون های جنسی، تیروئید، فوق کلیه، هیپوفیز، پانکراس و …
دارای سنسور کوانتومی
قابلیت اسکن دو بعدی

برخی از سلول ها و ارگان های قابل تشخیص با دستگاه لوتوس NLS عبارتند از :

درمان یائسگی با PEMF

سلول های پوششی مژک دار، خونی، اپیتلیومی روده ای، وستیبولار، اندوکین معده – روده، سیستم هدایت الکتریکی، ترشحی کیسه هوایی، سلول های کروموفیلیک مدولای فوق کلیوی و سلول های اندوتلیالی و …
لوله های فالوپ و تخمدان ها، رگ های لنفاوی پستان، غده پستانی، بافت غده پستانی، تخمک، مقطع طولی رحم
کبد، رگ های لنفاوی کبد، مقطع ساژیتیال کبد، بافت کبد
کلیه، رگ های کلیه، مقطع طولی کلیه

قلب، رگ های دیواره پشتی و جلویی قلب، برش عرضی قلب، دریچه های قلب، مقطع طولی قلب، بطن های قلب، دیواره قلبی، سیستم هدایت الکتریکی قلب
ریه ها و پرده جنب، بافت ریه
سینوس های اطراف بینی، مخاط حفره بینی
مقطع حنجره، مقطع عرضی حنجره
اعصاب مهره ای – نخاعی، مقطع عرضی نخاع
بیضه، سلول های بینابینی بیضه، پروستات، برش عرضی محفظه لگنی در سطح غده پروستات

ویژگی های دستگاه بیورزونانسی لوتوس در زمینه درمان بیماری ها :

درمان یائسگی با PEMF

بلور درمانی
فیتو تراپی
ساخت داروهای غیرشیمیایی
متا تراپی خودکار

دارای قابلیت متاتراپی چندگانه
بهبود انرژی هاله و چاکراهای بدن
درمان هزاران بیماری (به وسیله بلور درمانی، متا تراپی، فیتو تراپی و داروهای غیر شیمیایی)

از جمله بیماری ها و مشکلات قابل درمان با دستگاه لوتوس NLS عبارت است از :

درمان یائسگی با PEMF

دیابت / التهاب و عفونت ضمائم رحمی (آدنکسیت) / آپاندیسیت مزمن / فتق / تصلب شرایین / فیبربلاسیون دهلیزی / بیرون زدگی دهانه رحم / سنگ صفرا / نازایی / آرتروز / صرع / تومور ریه / کم کاری و پرکاری تیروئید / عفونت تنفسی / بواسیر / کم فشاری و پرفشاری خون / گواتر / کم خونی / سر دردهای بدون علت / سینوزیت سینوس فکی / بیماری نورون حرکتی / عفونت انگلی / سندروم پرش و گرفتگی عضلانی / درماتوز پوستی / ورم معده / التهاب پانکراس / آتروفی عصب بینایی / التهاب گوش / تومور کلیوی / اسکیزوفرنی / سمیت کبد / دیستروفی میوکاردیوم / تومور مری / چاقی / واریکوسل / گشاد شدگی آئورت / پاپیلوماتوز (زگیل های متعدد) / عفونت کرم انگلی فاسیولا / عفونت کالی / التهاب تیروئید خود ایمن / آلزایمر / فتق دیسک / التهاب عروقی تاکایاسو و هزاران مشکل و بیماری دیگر

دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن | دستگاه لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

چکاپ بدن برای همه افراد مخصوصا افراد مسن امری مهم است تا به این وسیله از مشکلات و یا بیماری های احتمالی مطلع شوند و به این ترتیب اقدامات لازم جهت پیشگیری و یا درمان به موقع را انجام دهند. دستگاه لوتوس NLS، دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن است. این دستگاه یکی از بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های بیورزونانسی است که قادر به آنالیز بیش از ۶۰۰ آیتم و تشخیص هزاران بیماری می باشد. در ادامه مطلب به طور مفصل به ویژگی ها و نحوه عملکرد دستگاه لوتوس NLS خواهیم پرداخت.

اساس کار دستگاه لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

دستگاه لوتوس NLS همانطور که گفته شد قادر به تشخیص بیماری ها و همچنین کمک به بهبود بیماری ها می باشد. لوتوس دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن محسوب می شود که اساس کار آن آنالیز فرکانس ارتعاشات سلول ها، ارگان ها و بافت های مختلف بدن است. در واقع اعتقاد آلبرت انیشتین در رابطه با این که همه چیز در زندگی ارتعاش است به اثبات رسیده است. به طوری که گفته می شود، تمام سلول ها، ارگان ها و بافت های بدن ما و حتی میکرو ارگانیسم ها دارای ارتعاش هستند.

از آن جا که ارتعاشات دارای فرکانس می باشند، بنابراین ارتعاشات سلول های بدن ما نیز دارای طول موج (فرکانس) هستند. دستگاه لوتوس NLS دستگاهی است که با اندازه گیری و آنالیز فرکانس ارتعاشات بدن به بیماری و یا پیش زمینه ایجاد بیماری در بدن پی می برد. در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با نحوه عملکرد دستگاه لوتوس NLS به عنوان دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن ارائه خواهیم داد.

عملکرد دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن | دستگاه لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

چنانچه علائم یک بیماری را دارید، برای اطمینان از ابتلا به آن بیماری بهتر است فرکانس ارتعاشات ارگان مربوطه شما با دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن اندازه گیری شود. این کار توسط دستگاه لوتوس NLS با دقت ۹۰ درصدی قابل انجام است. لازم به ذکر است چنانچه زمینه ابتلا به یک بیماری خاص در خانواده و یا خویشاوندان شما وجود دارد نیز می توانید با چکاپ ارگان مربوطه توسط این دستگاه، از احتمال ابتلای خود به آن بیماری مطلع گردید. حال احتمالا این سوال برای شما پیش آمده است که نحوه عملکرد دستگاه لوتوس NLS به چه شکل می باشد؟

در پاسخ لازم به ذکر است که اولا همانطور که در قسمت های قبلی اشاره شد، این دستگاه با آنالیز فرکانس (طول موج) ارتعاشات سلول، بافت و یا ارگان مربوطه و آنالیز آن می تواند بیماری های مختلف را تشخیص دهد. در واقع یک هدفون مخصوص بر روی سر فرد قرار داده می شود. دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن، طول موج ارتعاشات سلولی ارگان مربوطه را مورد بررسی قرار می دهد. در صورتی که طول موج سلول های آن ارگان نسبت به طول موج سلول های سالم همان ارگان مورد بررسی تفاوتی داشته باشد، با توجه به میزان اختلال فرد را دارای بیماری و یا مستعد ابتلا به بیماری تشخیص می دهد.

ضمنا لازم به توضیح است که نتایج حاصل از آنالیز فرکانس سلول ها، ارگان ها و یا بافت های بدن از طریق مانیتور برای پزشک متخصص نمایش داده می شود. گذشته از نحوه عملکرد دستگاه لوتوس NLS، یکی از سوالات پر تکرار در رابطه با ارگان های قابل آنالیز توسط دستگاه لوتوس می باشد. این دستگاه قادر به آنالیز ۹۰۰ آیتم می باشد که ما در جدول ذیل به برخی از ارگان های قابل آنالیز توسط دستگاه لوتوس اشاره کرده ایم.

سلول های اپیتلیومی روده ایسلول های پوششی مژک دارسلول های خونیسلول های وستیبولار
سلول های اندوکرین معده – رودهسلول های سیستم هدایت الکتریکیسلول ترشحی کیسه هواییپروستات
تخمدانبیضهمثانهمقطع عرضی لوله های فالوپ
مقطع عرضی نایمقطع حنجرهکیسه صفراکبد
دندانمجرای صفراوی بین لوبیهسته های اعصاب مغزیسطح میانی تلانسفالون
اعصاب مهره ای – نخاعیرگ های لنفاوی پستاننوتروفیلائوزینوفیل
لوزه حلقیغده فوق کلیهیاخته مرکز اگزوکرینیریه ها و پرده جنب
بافت پیوندی بی شکل متراکم عنبیهمیوسیت ماهیچه صافدیواره کره چشماندام شنوایی
مجرای غده شیریمقطع عرضی حلزون گوش میانیسینوس های اطراف بینیسلول های فولیکولی تخمدان ها
زاویه بین عنبیه و قرنیهمغز استخوان قرمزرگ های لنفاوی سطحی دستغده تیموس
سلول های منطقه فاسیکولاربافت ریههیپوفیزگره لنفاوی

به طور کلی دستگاه لوتوس NLS قابلیت چکاپ و آنالیز سیستم معده ای – روده ای، سیستم نایی – ریوی، سیستم قلبی – عروقی، سیستم اسکلتی – عضلانی، سیستم غدد درون ریز، سیستم ادراری – تناسلی، اندام ها و حسگرهای بینایی و شنوایی را دارا می باشد و در واقع قبلیت آنالیز همه سیستم های مهم و حیاتی بدن را دارد و از یان رو دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن نامیده می شود.

دستگاه لوتوس قادر به تحلیل بیوشیمیایی از خون بدون روش های تهاجمی جهت تشخیص موارد ذیل نیز می باشد :

  • عفونت در اندام ها
  • ارزیابی کیفی سطح هورمون های هیپوفیز، پانکراس، فوق کلیه، تیروئید، غدد جنسی
  • سطح ایمنی
  • تشخیص آلرژی

ویژگی ها خاص دستگاه لوتوس NLS نسبت به سایر دستگاه های مشابه:

  • دقت بسیار بالای (دقت ۹۰ درصدی)
  • دارای قابلیت اسکن ۲ بعدی
  • سرعت اسکن بسیار بالا
  • دارای قابلیت متا تراپی خودکار

سوالات متداول در رابطه با دستگاه لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

بله این دستگاه قدرت آنالیز کروموزوم ها را نیز دارا می باشد. بنابراین تشخیص بیماری های ارثی نیز توسط این دستگاه انجام می شود.

دستگاه لوتوس بدون عارضه ترین دستگاه چکاپ همه ارگان ها بدن محسوب می شود و استفاده از آن به دلیل غیر تهاجمی بودن، فاقد هرگونه عوارض جانبی می باشد.

بله دستگاه لوتوس NLS دارای گواهی CE (هماهنگی با معیارهای سلامت اروپا) می باشد.

بله این دستگاه قادر به آنالیز هاله و چاکراهای هفت گانه بدن نیز می باشد.

دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان ها بدن | دستگاه لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

دستگاه لوتوس NLS یک دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان ها بدن است که از آن برای تشخیص هزاران بیماری و حتی پیش بینی ابتلا به بیماری ها استفاده می شود. دستگاه لوتوس دستگاهی است که به روش کاملا غیر تهاجمی به آنالیز ارگان های مختلف بدن می پردازد. البته ناگفته نماند که این دستگاه علاوه بر تشخیص در زمینه درمان نیز کارکردهای فراوانی دارد. در ادامه، مختصری به رویکرد درمانی دستگاه لوتوس NLS و به طور مفصل به قسمت تشخیصی آن خواهیم پرداخت.

تاریخچه تولید دستگاه لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

دانشمندانی همچون آلبرت انیشتین و نیکولا تسلا معتقد بودند که همه چیز دارای ارتعاش است. سال ها بعد نیز ثابت شد که نه تنها ماده، بلکه همه سلول های بدن انسان و حتی میکروارگانیسم ها نیز دارای ارتعاش هستند. از آن جا که ارتعاشات دارای فرکانس هستند، بنابراین سلول های بدن انسان نیز دارای ارتعاشاتی با فرکانس (طول موج) مشخصی می باشند. فرکانس قابلیت اندازه گیری دارد. در نتیجه فرکانس (طول موج) سلول های بدن نیز قابل اندازه گیری هستند.

از این رو دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان ها بدن جهت تشخیص بیماری ها ساخته شد. در این خصوص لازم به ذکر است که تشخیص و درمان بیماری از طریق اندازه گیری فرکانس سلول ها و القای امواج الکترومغناطیس، بیورزونانس درمانی نامیده می شود. بیورزونانس درمانی توسط فرانتس مورل و دامادش مهندس اریش راچه در سال ۱۹۷۷ و در کشور آلمان ابداع شد. از سال ۱۹۷۷ تا کنون دستگاه های تشخیصی و درمانی بسیاری با رویکرد بیورزونانس ساخته شده اند که دستگاه لوتوس یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین آن ها می باشد.

عملکرد دستگاه لوتوس NLS

درمان یائسگی با PEMF

لوتوس، دستگاه آنالیز فرکانس همه ارگان ها بدن است. این دستگاه قادر است بیش از ۹۰۰ آیتم (اعم از سلول ها، بافت ها، ارگان ها و حتی کروموزم ها) را از نظر فرکانس مورد بررسی قرار دهد. دستگاه لوتوس شامل مانیتور، یک هدفون مخصوص و یک محفظه جهت تولید داروهای غیر شیمیایی می باشد. برای مورد آنالیز قرار گرفتن توسط دستگاه آنالیز فرکانس بدن، فرد می بایست مقابل مانیتور بنشیند. سپس پزشک هدفون مخصوصی را بر سر وی قرار می دهد.

پزشک متخصص با توجه به مشکل و علائم فرد، سلول های بافت یا ارگان مربوطه را در دستگاه انتخاب می کند تا فرکانس آن توسط دستگاه، مورد بررسی قرار گیرد. دستگاه شروع به آنالیز طول موج سلول های ارگان مربوطه کرده و نتیجه را بر روی مانیتور نمایش می دهد. همانطور که در بخش قبلی اشاره شد، دستگاه لوتوس قادر به آنالیز بیش از ۹۰۰ آیتم می باشد.

از جمله ارگان های بدن که این دستگاه قادر به آنالیز آن ها می باشد عبارتند از :

✓ بافت ریه ✓ غده مخاطی ✓ برش نایژه

✓ مقطع حنجره ✓ مقطع عرضی نای ✓ سینوس های اطراف بینی

✓ مقطع عرضی نخاع ✓ سلول های فولیکولی تخمدان ها ✓ اپیتلیوم لوله های رحمی

✓ تخمدان و تخمک ها ✓ پروستات ✓ مقطع عرضی عصب بینایی

✓ غده پستانی ✓ لابیرنت گوش ✓ پیاز مو

✓ عدسی کریستالینی چشم ✓ پوست کف پا ✓ اندام شنوایی

✓ رگ های لنفاوی گردن و زیر بغل ✓ رگ های لنفاوی دیواره پشتی و جلویی معده

✓ رگ های لنفاوی دیواره پشتی و جلویی پانکراس ✓ رگ های لنفاوی میان سینه (مدیاستن)

✓ رگ های لنفاوی لگن ✓ رگ های لنفاوی پستان ✓ لوزه های کامی

✓ غدد تیروئید و پاراتیروئید ✓ هیپوفیز ✓ غده فوق کلیه

✓ هسته هیپوتالاموس ✓ سری کروموزوم های زنانه ✓ سری کروموزوم های مردانه

✓ کروموزوم های دسته A, B, C, D, E, F و G ✓ بیضه ✓ مخاط حفره بینی

موارد مذکور تنها بخش کوچکی از بافت ها و ارگان های قابل آنالیز فرکانس با دستگاه لوتوس جهت تشخیص بیماری ها می باشد. به طور کلی سیستم قلبی-عروقی، سیستم معده ای-روده ای، سیستم اسکلتی-عضلانی، سیستم ادراری-تناسلی، سیستم نایی-ریوی، سیستم غدد درون ریز، اندام ها و حسگرهای دیداری و شنیداری قابل آنالیز با دستگاه لوتوس می باشند.

عملکردهای اصلی دستگاه لوتوس NLS عبارت است از :

درمان یائسگی با PEMF

تحلیل مقادیر انتروپی (اختلال) که از ۱ الی ۷ درجه بندی شده اند.
تحلیل میدان زیستی میکروارگانیسم ها
تعیین انرژی های میدان زیستی آناتومیک که در دامنه ۱ الی ۶ نمایش داده می شوند.
شاخصه های اتالون پاتومورفولوژیکی میدان زیستی
آزمایش وگیتو جهت نشان دادن بهترین فرکانس برای درمان سازگار و مناسب

توانایی آنالیز ۱۲ سیستم بزرگ بدن، صدها اندام، سلول، غده و هزاران بیماری
تحلیل انواع داروها بر روی ارگان ها و قابلیت پیش بینی و مشاهده تاثیر انواع داروها، غذاها، عملکرد و احساسات بر روی ارگان های آنالیز شده
بازسازی طیف انرژی در مراحل اولیه بیماری یا پیش از آن که بیماری بروز پیدا کند.

سوالات متداول دستگاه آنالیز همه ارگا‌ن‌های بدن

درمان یائسگی با PEMF

خیر. آنالیز طول موج ارتعاشات سلولی و تشخیص از طریق دستگاه های آنالیز فرکانس بدن (همچون دستگاه لوتوس NLS) غیر تهاجمی و بدون نیاز به خون گیری و نمونه برداری می باشد.

از آن جا که این دستگاه جزو جدیدترین دستگاه های آنالیز فرکانس بدن می باشد، دارای دقت بسیار بالایی به میزان ۹0 درصد است.

بله از آن جا که اساس کار دستگاه لوتوسNLS، آنالیز فرکانس سلول ها می باشد، قادر است حتی سلول هایی را که به میزان اندکی در فرکانس آن ها تغییر رخ داده است، شناسایی و در نتیجه احتمال ابتلای فرد به بیماری های مختلف را پیش بینی کند.

فهرست

دستگاه بیوفیلیا لوتوس که از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های بیورزونانسی هستند، قادر به اسکن ارگان های مختلف بدن، تشخیص و درمان بیماری ها می باشند.

دستگاه پیشرفته لوتوس NLS به عنوان جدیدترین دستگاه بیورزونانسی قادر به آنالیز فرکانس و ارتعاشات اندام های مختلف در حد سلول و حتی کروموزوم ها می باشد .

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟