جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کلارک و درمان همه بیماری‌ها

کلارک و درمان همه بیماری‌ها

درمان یائسگی با PEMF

کلارک و درمان همه بیماری‌ها

درمان یائسگی با PEMF

سنکرومتر

هولدا رگهر کلارک ادعا کرد که همه بیماری‌های انسانی مربوط به عفونت‌های انگلی است و او می‌تواند همه بیماری‌ها از جمله سرطان و اچ‌آی‌وی را درمان کند و آن‌ها را با دستگاه‌های الکتریکی که خودش ساخته است از بین ببرد.

کلارک و درمان همه بیماری‌ها

به گفته کلارک، همه بیماری‌ها توسط ارگانیسم‌ها و آلاینده‌های خارجی که تأثیر نامطلوبی بر سیستم ایمنی بدن دارند ایجاد می‌شوند. در نتیجه، حذف این موجودات از بدن با استفاده از درمان‌های گیاهی یا الکتریکی، به همراه حذف آلاینده‌ها از رژیم غذایی، اساس درمان همه بیماری‌ها خواهد بود. به همین منظور، کلارک دستگاهی به نام سنکرومتر برای شناسایی و تشخیص سریع و دقیق مواد مختلف در بدن انسان ساخت. سنکرومتر بر اساس اصل تطبیق فرکانس‌های رزونانسی در بدن کار می‌کرد.

هر موجود زنده‌ای از طریق امواج الکترومغناطیسی وجود خود را تابش می‌کند، گویی هر موجود زنده یک ایستگاه رادیویی است. کلارک این تشعشع را «تابش زیستی» نامید. اگرچه او نتوانست دقیقاً آن را توضیح دهد، اما توانست این تشعشعات را در بدن انسان با استفاده از یک ژنراتور فرکانس پیشرفته اندازه گیری کرده و محدوده فرکانسی آن را بین 1562000 تا 9457000 هرتز که محدوده فرکانس رادیویی (RF) است تعیین کند.

در سال 1989، او تصمیم گرفت تا محدوده فرکانس موجودات زنده دیگر را مورد بررسی قرار دهد، او پهنای باند را برای مگس‌ها، سوسک‌ها، عنکبوت‎ها، کک‌ها و مورچه‌ها اندازه گیری کرد. همه فرکانس‌ها بین 1,000,000 هرتز تا 1,500,000 هرتز بودند. سوسک‌ها بالاترین فرکانس را در بین حشرات آزمایش شده داشتند.

کلارک ادعا کرد که حتی میکروارگانیسم‌های مرده قادر به انتقال طیف فرکانسی هستند و او می‌تواند این فرکانس‌ها را با استفاده از کشت‌هایی که توسط آزمایشگاه‌ها برای ساختن اسلایدهای میکروسکوپ استفاده می‌شود، تعیین کند. بنابراین، روش الکترونیکی او برای حمله به بیماری متولد شد. او فرکانس رزونانس باکتری، ویروس یا انگل را با استفاده از اسلاید پیدا کرد.

او این فرکانس میکروارگانیسم‌های زنده را به بدن انسان بیمار می‌تاباند و چیزی که اتفاق می‌افتاد این بود که در عرض چند دقیقه تابش فرکانس میکروارگانیسم‌ها متوقف می‌شدند. این توقف تابش نشان دهنده مرگ و یا ضعیف شدن میکروارگانیسم در بدن فرد بود که از طریق سیستم دفاعی بدن خارج شده بودند.

در این مرحله، در مورد انتشار فرکانس‌ از موجودات غیر زنده که تمام کارهای کلارک بر آن استوار بود، یک تناقض به وجود آمده بود. اگر یک میکروارگانیسم حتی در صورت زنده نبودن به انتشار فرکانس‌ ادامه دهد، چگونه می‌توان خنثی‌سازی آن را پس از اعمال درمان تأیید کرد؟ او به طور غیرمستقیم اما به وضوح بیان کرد که شواهد این خنثی سازی مبتنی بر ناپدید شدن یا ثابت شدن علائم ناشی از وجود میکروارگانیسم است.

کلارک از اصطلاحzapping”” برای توصیف اعمال ولتاژ الکتریکی به بدن برای کشتن برخی از میکروارگانیسم‌های بیماری زا استفاده کرد. او سال‌ها از یک ژنراتور فرکانس تجاری برای از بین بردن پاتوژن‌ها یکی پس از دیگری استفاده می‌کرد. به طوری که ابتدا یک نمودار فرکانسی برای اکثر باکتری‌ها و ویروس‌ها و میکروارگانیسم‌هایی که فرکانس آن‌ها را قبلاً می‌دانست تهیه کرد و بیمار را برای هر یک از آن‌ها مورد بررسی قرار می‌داد.

او متوجه شد که حتی افراد مبتلا به سرماخوردگی معمولاً نسبت به آزمایش ده ها میکروارگانیسم مثبت هستند. سپس او مولد فرکانس را بر روی دوازده فرکانس مختلف به مدت سه دقیقه تنظیم می‌کرد. کل مراحل، معاینه بیمار و درمان، حدود دو ساعت به طول انجامید. اغلب در بیماران تسکین فوری علایم دیده می‌شد. اما این آرامش موقتی بود. چیزی که او در آن لحظه متوجه نشد این بود به خصوص در مورد ویروس‌ها، آن‌ها می‌توانند یک انگل بزرگتر مانند کرم را آلوده کنند. و تا زمانی که کرم کشته نشده باشد، ویروس نیز در بدن وجود خواهد داشت.

کلارک در کتاب خود تحت عنوان “درمان همه بیماری‌ها” می‌گوید: “برای از بین بردن همه چیز به سه روش درمانی نیاز است. چرا؟ اولین حمله ویروس‌ها، باکتری‌ها و انگل‌ها را از بین می‌برد. اما اغلب بعد از چند دقیقه، انواع مختلف باکتری‌ها و ویروس‌ها مجددا عود می‌کنند. به این نتیجه رسیدم که آن‌ها انگل‌ها را آلوده کرده‎‌اند و کشتن انگل‌ها آنها را آزاد می‌کند. حمله دوم ویروس‌ها و باکتری‌های آزاد شده را می‌کشد، اما پس از مدت کوتاهی مجددا چندین ویروس دوباره ظاهر می‌شوند. آن‌ها احتمالا تعدادی از آخرین باکتری‌های موجود را آلوده کرده بودند.

پس از حمله سوم حتی چند ساعت بعد هیچ اثری از ویروس، باکتری یا انگلی پیدا نخواهید کرد. چرا ویروسی که درون انگل وجود دارد با اولین حمله از بین نمی‌رود؟ ممکن است به این دلیل باشد که الکتریسیته در بیرون از اشیا حرکت می‌کند و بدن انگل مانند حفاظی مانع از جریان الکتریسیته می‌شود. به همین دلیل است که با صرف ساعت‌ها کار بر روی یک ژنراتور فرکانس در ساعات اولیه کارم تنها بهبود جزئی یا موقتی مشاهده می‌کردم. چرا که فرایند درمانی تنها یک بار انجام می‌شد، نه سه بار. واقعیت شرح داده شده توضیح می‌دهد که چرا تنها یک مرتبه انجام فرایند درمانی با دستگاه مولد فرکانس یا فرکانس کشنده منجر به سرما خوردگی مجدد افراد می‌شد.

اولین حمله برای از بین بردن که هفت دقیقه به طول می‌انجامد با یک وقفه 20 تا 30 دقیقه‌ای دنبال می‌شود. در طول این مدت، باکتری‌ها و ویروس‌ها از انگل‌های در حال مرگ آزاد می‌شوند و شروع به حمله به بدن فرد می‌کنند. مرحله هفت دقیقه‌ای دوم برای از بین بردن این ویروس‌ها و باکتری‌های تازه منتشر شده در نظر گرفته شده است. اگر آن‌ها را نیز حذف کنید، ممکن است فورا به سرماخوردگی، گلودرد یا مورد دیگری مبتلا شوید. چرا که باز هم ویروس‌ها از باکتری‌های در حال مرگ آزاد می‌شوند. مرحله سوم آخرین ویروس‌های آزاد شده را نیز می‌کشد.

درمان سرطان

درمان یائسگی با PEMF

کلارک در کتاب خود تحت عنوان “درمان همه سرطان‌ها” استدلال ‌می‌کند که “همه سرطان‌ها و بسیاری از بیماری‌های دیگر توسط یک انگل روده‌ای به نام Fasciolopsis buskii در ترکیب با حلال‌ها یا الکل‌های خاص در بدن ایجاد می‌شوند و فرآیند بدخیمی ایجاد می‌شود، یعنی تولید محرک میتوزی یا همان ارتوفسفوتیروزین.

اگرچه مشکلات زیادی برای یک بیماری که به سرطان پیشرفته مبتلاست، وجود دارد، اما همیشه دلایل این بیماری یکسان است. کلارک سه مرحله اصلی درمان را مشخص می‌کند:

1. از بین بردن انگل و تمام مراحل آن.
2. موقف کردن اجازه ورود ایزوپروپیل الکل به بدن فرد
3. فلزات و سموم رایج را از بدن فرد خارج کنید تا بهبودی حاصل شود.

او در آخرین کتاب خود به میزان موفقیت قابل توجه 95٪ برنامه 21 روزه اشاره می‌کند. بسیاری از درمان‌ها در موارد پایانی گزارش شده و به کسانی که معالجه نشده‌اند نیز اشاره دارد. کار کلارک را می‌توان در اصول زیر خلاصه کرد:

• فلوک کبد بالغ (Fasciolopsis buskii) به صورت چسبیده به روده باقی می‌ماند، (یا به صورت چسبیده به کبد باقی می‌ماند که باعث ایجاد سرطان می‌شود، یا به به رحم می‌چسبد و باعث آندومتریوز می‌شود، یا یا به صورت چسبیده به تیموس باقی می‌ماند و باعث ابتلا به ایدز می‌شود، یا به کلیه می‌چسبد که باعث بیماری هوچکین می‌شود، یا به صورت چسبیده به لوزالمعده باقی می‌ماند که باعث ابتلا به دیابت می‌شود؛ یا به مغز می‌چسبد که باعث بیماری آلزایمر می‌شود؛ یا به صورت چسبیده به پروستات یا باقی می‌ماند و باعث پروستاتیت چسبیده و به پوست می‌چسبد و منجر به ایجاد سارکوم کاپوزی می‌شود)

• به محض وجود اشکال بالغ این فلوک در کبد، یک محرک رشد به نام ارتو فسفو تیروزین تولید می‌شود. فاکتورهای رشد باعث تقسیم سلولی می‌شوند. وجود ایزوپروپیل الکل در بدن باعث می شود که فلوک در خارج از روده گسترش یابد.

• هنگامی که فلوک و تمام مراحل رشد آن از بین برود، ارتوفسفو تیروزین نیز از بین رفته و سرطان مهار می‌شود.

• سه گیاه دارویی وجود دارند که در صورت استفاده به صورت همزمان می‌توانند شما را از شر بیش از 100 نوع انگل خلاص کنند: پوست گردوی سیاه، افسنطین و میخک معمولی. اما اسیدهای آمینه اورنیتین و آرژنین عملکرد این ترکیبات را بهبود می‌بخشد.

• تمام فلزات (پر کردن، روکشهای دندانی، پل‌های دندانی و …) باید از دهان خارج شود و تمام دندان‌های دارای کانال ریشه باید کشیده شود، زیرا وجود آن‌ها به سیستم ایمنی آسیب می‌زند.

• برای جلوگیری از عودکردن مجدد بیماری، برنامه کشتن انگل‌ها را ادامه دهید و حداقل دو بار در سال یک برنامه با دوز بالا به فرد اعمال کنید. همچنین لازم است تمام اعضای خانواده و حیوانات خانگی فرد مبتلا را نیز درمان کنید.

• این روش بدون توجه به نوع سرطان یا اینکه سرطان تا چه حد پیشرفت کرده است، در متوقف کردن آن 100% موثر است. نتیجه این است که اگر بتوانید دستورالعمل‌های لازم را اجرا کنید، این روش برای شما نیز کارساز می‌باشد.

• مهم نیست چه نوع سرطانی دارید (یا HIV یا درد یا ضعف)، یک برنامه کامل برای برداشتن بار از روی سیستم ایمنی به طور معجزه آسایی سرطان را از بین می‌برد.

عنوان کتاب: حقیقت بیورزونانس Bioresonance the Truth
نویسنده: وانیس آناگنوستوپولوس loannis Anagnostopoulos
مترجم: مهتاب جهان شاه طلب

:References
Clark, H.R. (1993). The Cure for All Cancers. New Century Press.US

Clark, H.R. (1995). The Cure for All Diseases. New Century Press.US
Clark, H.R. (1999). The Cure for All Advanced Cancers. New Century Press.US

Clark, H.R. (2000). Syncrometer Science Laboratory Manual.New Century Press.US
https://www.drclark.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست

دستگاه بیوفیلیا لوتوس که از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های بیورزونانسی هستند، قادر به اسکن ارگان های مختلف بدن، تشخیص و درمان بیماری ها می باشند.

دستگاه پیشرفته لوتوس NLS به عنوان جدیدترین دستگاه بیورزونانسی قادر به آنالیز فرکانس و ارتعاشات اندام های مختلف در حد سلول و حتی کروموزوم ها می باشد .

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟