جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طیف فرکانسی خاص اندام ها و بیماری ها

درمان یائسگی با PEMF

فرکانس درمانی رایف

میکروسکوپ جهانی رایف این امکان را فراهم کرد تا میکروارگانیسم‌ها (حتی ویروس‌ها) را در شرایطی که زنده‌ هستند با وضوح مطلق مشاهده شوند. این اولین گام برای یافتن درمان برای بیماری‌ها بود، چرا که او می‌خواست ببیند موجودات زنده چگونه به محرک‌های مختلف واکنش نشان می‌دهند. بنابراین در نهایت توانست راهی برای از بین بردن آن‌ها بیابد. محرک‌های رایف فرکانس‌هایی بودند که توسط یک میدان الکترومغناطیسی ایجاد می‌شدند. وقتی رایف یک پاتوژن، ویروس یا باکتری را در فرکانس مشخصی در معرض دید قرار داد و سپس مشاهده کرد که عامل بیماری‌زا شروع به ارتعاش کرده و پس از آن ضعیف شده یا کاملاً حل شد، او می‌دانست که فرکانس رزونانس میکروارگانیسم را پیدا کرده است.

این فرکانس تحت عنوان نرخ نوسانی مرگ (MOR) شناخته می‌شد. اگر شدت این نوسان به اندازه کافی قوی بود، فرکانس تشدید باعث کشتن میکروارگانیسم شده و یا یا آن را ضعیف می‌کرد تا سلول‌های ایمنی بدن بتوانند آن را از بدن پاک سازی کنند. فرکانس MOR با شدت بالا که به میکرو ارگانیسم اعمال می‌شود، برای آن موجود زنده مضر است، اما به میزبان بزرگتر مانند انسان یا حیوان آسیب نمی‌رساند، زیرا میزبان ساختار بسیار پیچیده‌تری نسبت به میکروارگانیسم دارد.

“دستگاه‌های فناوری رایف” با قابلیت‌های برنامه‌ای متفاوت می‌توانند از ساده تا پیچیده متغیر باشند. واحدهای کوچکتر می‌توانند به اندازه یک تلفن همراه باشند، در حالی که واحدهای بزرگ‌تر به اندازه یک کامپیوتر هستند. برخی از آن‌ها به صورت بی‌سیم امواج را انتقال می‌دهند، برخی از آن‌ها از الکترودهای دستی استفاده می‌کنند در حالی که برخی همچنان از پرتوهای لوله‌ای استفاده می‌کنند. کاربر فرکانس مورد نظر را وارد می‌کند یا یکی از برنامه‌های از پیش نصب شده را انتخاب می‌کند. میدان الکترومغناطیسی حاصل، در عین حال که به سلول انرژی می‌دهد، میکروارگانیسم‌های بدن را غیرفعال کرده یا از بین می‌برد.

در کشورهایی مانند آلمان و رومانی، فناوری رایف به طور گسترده در حال تحقیق است و مقالات پزشکی متعددی در این زمینه وجود دارد. به رسمیت شناختن آن به عنوان یک مراقبت پزشکی قانونی به این معنی است که این فناوری آزادانه در کلینیک‌ها و کلینیک ها استفاده می‌شود. در آمریکای شمالی، تنها حدود ده تولیدکننده دستگاه‌هایی با سبک رایف را تولید می‌کنند. اما در اروپا و روسیه شرکت‌های بیشتری وجود دارند که دستگاه‌های مولد فرکانس را تولید می‌کنند.

فرکانس‌های امروزی

تعداد زیادی لیست در اینترنت وجود دارد که فرکانس‌های درمانی خاص تقریباً برای هر بیماری قابل تصور را ارائه می دهد. برخی از این لیست‌ها بر اساس نوع میکروارگانیسم طبقه بندی می‌شوند، در حالی که برخی دیگر بر اساس مقدار فرکانس هستند.

نکته بسیار جالبی که باید به آن توجه داشت این است که در حالی که کار اولیه رایف فقط بر روی فرکانس‌های کشنده باکتری‌ها و ویروس‌ها متمرکز بود (اگرچه او می‌دانست که فرکانس‌ها بر مخمرها و غیره نیز تأثیر می‌گذارد)، محققان مدرن ادعا می‌کنند که فرکانس‌های کشنده را برای مخمرها و قارچ‌های کپک، تک یاخته‌های مختلف مانند آمیب، انگل‌ها و کرم‌هایی مانند فلوک و حتی برای برخی از حشرات پیدا کرده‌اند. فرض جهانی این است که فرکانس‌های پایین برای موجودات معمولی کشنده هستند. به نظر می‌رسد موجودات پیچیده‌تری مانند پستانداران تحت تأثیر این فرکانس‌ها قرار نگیرند.

ذکر این نکته ضروری است که به نظر نمی‌رسد هنگام استفاده از فرکانس‌ها هیچ عارضه جانبی منفی وجود داشته باشد و تاکنون هیچ‌کس ادعا نکرده است که فرکانس‌های بد یا خطرناک را شناسایی کرده است.

آخرین نظریه‌ای که توضیح می‌دهد که چگونه فرکانس‌های رایف میکروارگانیسم‌ها را از بین می‌برند این است: پتانسیل الکتریکی ناشی از میدان مغناطیسی خارجی منجر به تبادل یون‌ها در امتداد غشای سلولی میکروارگانیسم‌ها می‌شود. این تبادل یون‌ها منجر به تغییرات عمیق در محیط شیمیایی سلول، به عنوان مثال در pH سلول خواهد شد(اسیدیته). تحت تأثیر چنین تغییراتی، پروتئین‌هایی که در غشای سلولی قرار دارند، دناتوره شده، دپلاریزه می‌شوند و اتصال هیدروژنی خود را از دست می‌دهند، یعنی تغییر شکل می‌دهند و از رشته‌های نرمال جامد به ساختاری تصادفی تبدیل می‌شوند.

در نتیجه توانایی خود را برای شرکت صحیح در واکنش های شیمیایی که سلول را زنده نگه می دارد از دست می‌دهند. این فرایند منجر به ضعیف شدن دیواره سلولی و در نهایت تجزیه و تجزیه آن می‌شود. تغییر پروتئین‌های سلولی منجر به از دست رفتن توانایی پاتوژن برای اتصال به سلول‌های دیگر یا شرکت در واکنش‌های شیمیایی با سلول‌های بدن می‌شود، اگرچه تغییر شدیدتر دیواره سلولی پاتوژن را کاملاً از بین می‌برد.

مهم‌ترین بخش فرکانس درمانی رایف استفاده از «فرکانس مناسب» به شکلی کاملاً واضح و دقیق است به طوری که مؤثر واقع شود.
تلاش زیادی برای جمع آوری، ضبط و انتشار این فرکانس‌ها انجام شده است. در ادامه مهم‌ترین منابع فرکانسی آورده شده است.

فهرست فرکانس مشروح یکپارچه (CAFL)

CAFL در فهرست خود حاوی فرکانس‌هایی از چندین منبع است. مشکل اصلی CAFL این است که کمپلکس‌های فرکانسی حتی برای بیماری‌های خفیف ممکن است بسیار زیاد باشد. اما همه فرکانس‌های شناخته شده گنجانده شده‌اند به این امید که حداقل یکی از آن‌ها سودمند واقع شود.

فهرست فرکانس غیر یکپارچه (NCFL)

NCFL از چندین لیست اولیه تشکیل شده است که برای تولید CAFL ترکیب شدند. ممکن است برای نمایش خلاصه فرکانس‌های پیچیده ارزشمند باشد، اما حاوی فرکانس‌های حکایتی نیست، که برخی از آن‌ها مفیدترین هستند زیرا اخیراً توسعه یافته‌اند. همچنین حاوی فرکانس‌های هولدا کلارک و فهرستی از فرکانس‌های «رمزگذاری‌شده» برای دستگاه‌هایی است که فرکانس‌ها را از کاربر پنهان می‌کنند. مجموعه فرکانس هولدا کلارک )در (NCFLمی‌تواند در صورت شناخته شدن عامل بیماری مفید باشد.

مرجع فرکانسی متقاطع (CAFL XREF)

CAFL یک شاخص فرکانس است و تمام مواردی را که فرکانس خاصی برای آن‌ها استفاده می‌شود را فهرست می‌کند.

نرخ نوسانی مرگبار رایف (MOR)

فهرستی از فرکانس‌هایی است که رایف در زمان‌های مختلف در طول زندگی خود از آن‌ها استفاده کرده است. این فرکانسها برخی از فرکانس‌های موج سینوسی اصلی در نظر گرفته می‌شوند. آن‌ها عمدتاً از یک سند Original Rife به صورت دیجیتالی در آمده‌اند. برخی از فرکانس‌هایی که در سایت Oxyrife به عنوان فرکانس‌های اولیه رایف وجود دارد نیز اضافه شده‌اند.
مجموعه کاملی از فرکانس‌ها را می‌توان در کتاب فهرست‌های فرکانس الکتروهربالیسم یافت.

منابع

عنوان کتاب: حقیقت بیورزونانس Bioresonance the Truth
نویسنده: وانیس آناگنوستوپولوس loannis Anagnostopoulos
مترجم: دکتر مهتاب جهان شاه طلب

Nenah S. (2018). The Rife Handbook of Frequency Therapy and Holistic Health: an integrated approach for cancer and other diseases, 5th Edition.
Oschman JL. (2000). Energy Medicine: The Scientific Basis. Edinburgh, England: Churchill Livingstone.

Pappas, P.T., Wallach, C. (1993). Oscilations in cancer therapy. Reilly JP. (1998). Applied Bioelectricity: From Electrical Stimulation to Electropathology. New York: Springer.

Scoon A. (2001). The End to All Disease. Everyday Practical Electronics: Vol 30, No 4.UK.
Sharma, A., Maurya, A.K. (2017). Aggregate Frequencies of Body Organs. \nternational Journal of Management and Applied Science (IJMAS), pp. 94-98, Volume-5, Issue-11. http://ijmas.iraj.in/paper_detail.php?paper_id=10195&name=Ag gregate_Frequencies_of_Body_Organs

Suwansin, W., Phasukkit, P., Pintavirooj, C., Sanpanich, A. (2012). Analysis of heat transfer and specific absorption rate of electromagnetic field in human body at 915 MHz and 2.45 GHz with 3D finite element method. \n Biomedical Engineering International Conference (BMEICON), pp. 1-4. IEEE.

Tomasek J, et al. (2002). Myofibroblasts and mechano-regulation of connective tissue remodeling. Nat Rev Mol Cell Biol.3:349-363. [PubMed] [Google Scholar]

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟