جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دستگاه اسپوکی 2

دستگاه اسپوکی۲ به عنوان اولین دستگاه متعادل کننده انرژی اسکالربه سه روش برای انتقال امواج متعادل کننده انرژی بدن منتقل میکند:

• اسکالر خالص، که انرژی درمانی را بر روی بدن اعمال می کند.

• اسکالر مولکولی، که در این روش می توان از موادی مانند روغن های معطر درمانی یا گیاهی یا یک نمونه فیزیکی را به همراه یک عامل کشته شده استفاده کرد. تا اطلاعات سطح فرکانسی مربوط به این مواد به سلول های بدن برسد.

• اسکالر رایف، در این روش می توانید از فرکانس های درمانی استفاده کرده، پاتوژن ها را کشته و بیماری را درمان کنید.

دستگاه اسپوکی2

ژنراتور ایکس (GX: GeneratorX) قدرتمندترین دستگاه PEMF رایف در جهان است که حاوی پیشرفته ‌‌ترین ویژگی‌ها برای درمان از طریق درمان میدان الکترومغناطیسی پالسی است. ژنراتور ایکس (GX) از ژنراتور Spooky2-XM پیشرفته‌تر است.

هر GX شامل 2 ژنراتور تابع است که در مجموع 4 خروجی فرکانس به اضافه یک سیستم بیوفیدبک کامل را تشکیل می‌دهند.

GX این توانایی را دارد که هر شکل موجی را با فرکانس40 مگاهرتز اجرا کند، همچنین قادر است تا 30 برنامه را از نرم افزار Spooky2 بارگذاری کند. مهمترین ویژگی ژنراتور ایکس این است که می¬تواند به صورت مستقل و بدون کامپیوترهم کار کند.

اگر برای بیماری‌های حاد، مزمن یا مشکلات جدی نیاز به کمک دارید، کیت اصلی قابل حمل ژنراتور ایکس/ ژنراتور ایکس‌پرو دستگاه اسپوکی۲، بهترین راه‌ حل برای شروع خواهد بود.
توجه: در Spooky2، بسته‌بندی کیت را به یک کیس قابل حمل پایدارتر به ‌روز رسانی کرده‌ایم. نرم افزار Spooky2 به یک ویندوز نیاز دارد

متعادل کننده انرژی که ایمن و موثر است

اکنون انرژی بدن خود را با دستگاه اسپوکی۲ متعادل کنید! این بهترین راه حل غیردارویی و غیرتهاجمی برای متعادل کردن انرژی بدن شما است. همچنین ۳۰ روز ضمانت این دستگاه را برای جلب رضایت و اسودگی خاطر به شما پیشنهاد می کنیم تا با کاهش درد و علام بیماری خود متوجه اثرات درمانی این دستگاه شوید.

بدن ما یک سیستم متعادل کننده انرژی طبیعی و شگفت‌انگیز دارد. وقتی همه اندام‌ها برای مبارزه با بیماری‌ها و عوامل بیماری‌زا هماهنگ عمل‌کنند، می‌توانیم بدنی پرانرژی و سالم داشته باشیم. گاهی اوقات میزان عوامل بیماری‌زا بیش از حد است و بدن برای بازیابی سلامتی، سخت تلاش می‌کند. در چنین مواقعی بدن به کمک نیاز دارد.

ژنراتور ایکس در این موارد می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد که به صورت دوگانه عمل می‌کند، یعنی با یک ژنراتور میکروب‌ها را از بین می‌برد و با مولد دیگر سموم حاصل را از بدن پاک می‌کند.
برای انجام هر دو کار فقط به یک ژنراتور ایکس نیاز دارید. علاوه بر این، هنگام اجرای برنامه های Rife نیازی به اتصال کامپیوتر ندارید. GeneratorX کاملا بی‌صدا است و برای متعادل کردن انرژی در طول شب ایده‌آل است. عملکرد کنترل‌ ان نیز آسان است.

کیت اصلی قابل‌حمل GX دستگاه اسپوکی2 دارای یک سیم‌پیچ PEMF، دو کنترل از راه دور دستگاه اسپوکی2، دو کیسه پد TENS، یک جفت سیلندر دستی ضدزنگ دستگاه اسپوکی2، یک عدد دیجیتایزر نمونه دستگاه اسپوکی2، پنج جفت اسلاید تعویض دیجیتایزر نمونه دستگاه اسپوکی2، یک دستگاه لیزر سرد دوقلو همراه با یک لیزر مچی سرد است.

سیم‌پیچ PEMF برای اعمال فرکانس ایده‌آل است.

پدها و سیلندرهای دستی TENS برای از کشتن سریع ویروس‌ها عالی هستند، در حالی که دستگاه اسپوکی2 Remote به آرامی بدن را از سموم خارج می¬کند. آن‌ها همچنین برای جلسات بیوفیدبک عالی هستند.

لیزر سرد دوقلو و مچی به تسریع فرآیند متعادل‌سازی انرژی طبیعی بدن کمک می‌کند.

تمام آنچه را که برای راه اندازی یک سیستم رایف موثر و همه¬کاره نیاز دارید آماده کرده‌ایم.

این کیت شامل :

یک عدد ژنراتور اسپوکی 2 (با منبع تغذیه)

یک جفت سیلندر دستی ضد زنگ اسپوکی 2

یک عدد لیزر دوقلوی سرد اسپوکی 2

یک عدد محفظه قابل حمل سفارشی اسپوکی 2 برای محافظت از محصولات شما، زمانی که سفر می کنید یا برای کار و ملاقات با دوستانتان، بیرون می روید، مناسب و راحت است.

دو عدد Boost (تقویت کننده) اسپوکی 2 نسخه 3.1

دو عدد Remote (کنترل) اسپوکی 2 نسخه 2.0

دو عدد کیت پد TENS اسپوکی 2 (کامل با 20 جفت پد TENS)

یک عدد لیزر مچی سرد اسپوکی 2

یک عدد سیم پیچ PEMF برای GeneratorX/Generator XM اسپوکی 2 با آداپتور مناسب

یک عدد کابل TENS اسپوکی 2 (کامل با 5 جفت اسلاید جایگزین)

یک عدد اسلاید جایگزین دیجیتایزر نمونه اسپوکی 2

یک عدد دیجیتایزر نمونه اسپوکی 2

یک عدد کیف نرم برای محافظت مضاعف از ژنراتورها

• ژنراتور X

اسپوکی 2

ژنراتورX اسپوکی قادر است تمامی کارهای ژنراتور‌XM اسپوکی را انجام دهد، اما با سرعت بیشتر (40 هرتز) وشامل بیوفیدبک با توان عملکردی بالا می باشد. این ژنراتور همچنین می‌تواند برنامه‌هایی را بصورت آفلاین اجرا کند.

• دیجیتایزر نمونه

اسپوکی 2

با کمک دیجیتایزر نمونه، شما می‌توانید از نمونه‌های مایعات بدن (مخاط، خون و ادرار) پس‌‌خوراند زیستی (بیوفیدبک) بگیرید [اطلاعات آنها را ذخیره کنید] وحتی در صورتی که این نمونه‌ها حاوی DNA زنده باشند، روی آن ها درمان ازراه دور انجام دهید.

• ریموت اسپوکی

اسپوکی 2
اسپوکی 2

برای درمان از راه دور کاربرد دارد. ریموت اسپوکی، پاتوژن‌ها را می‌کشد و بدن را درمان و بازسازی می‌کند. این وسیله دارای یک کابل رابط BNC است.

چرا رایف اسپوکی 2 را انتخاب میکنید؟

  1. نرم افزار رایگان و بزرگترین پایگاه داده فرکانس

به روز رسانی های این نرم افزار رایگان است ودارای بزرگترین پایگاه داده فرکانس جهان است . این پایگاه داده شامل بیش از ۵۰۰۰۰ برنامه و همچنان در حال رشد است

  1. کمترین قیمت و بالاترین کارایی

دستگاه اسپوکی۲ مستقیماً بدون واسطه به دست مشتریان می‌رسد. و بهترین کارایی را نسبت به دستگاه های رقیب داره.

  1. سیستم بیوفیدبک پیشرو

دستگاه اسپوکی۲ دارای یک سیستم بیوفیدبک پیشرفته است. اسکن بیوفیدبک فرکانس‌های دقیق مورد نیاز بدن شما را پیدا می‌کند.

  1. موثرترین سیستم تعادل انرژی رایف

دستگاه اسپوکی۲ نه یک دستگاه، بلکه ماشین‌های رایف متعددی را در یک بسته در اختیار شما قرار می‌دهد(پلاسما، تماس، کنترل از راه دور، PEMF، لیزر سرد، صدا، و موارد دیگر…..

  1. حمایت جامعه

بیش از ۴۱۰۰۰ محقق و کاربر در مورد بسیاری از انواع بیماری‌ها، فرکانس‌های درمانی و ماشین‌های رایف را استفاده می¬کنند.

  1. پشتیبانی مادام العمر

اگر پس از خرید یکی از دستگاه‌های ما سؤالی دارید، می‌توانید تماس بگیرید یا ایمیل بزنید و از کمک حرفه‌ای رایگان برخوردار شوید.

فهرست

دستگاه بیوفیلیا لوتوس که از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های بیورزونانسی هستند، قادر به اسکن ارگان های مختلف بدن، تشخیص و درمان بیماری ها می باشند.

دستگاه پیشرفته لوتوس NLS به عنوان جدیدترین دستگاه بیورزونانسی قادر به آنالیز فرکانس و ارتعاشات اندام های مختلف در حد سلول و حتی کروموزوم ها می باشد .

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟