جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه موج تا ماده

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دستگاه PEMF درمانی

اسکالر اسپوکی ۲ به عنوان اولین دستگاه متعادل کننده انرژی به سه روش برای انتقال امواج متعادل کننده انرژی بدن استفاده می کند:
• اسکالر خالص، که انرژی درمانی را بر روی بدن اعمال می کند.
• اسکالر مولکولی، که در این روش می توان موادی مانند روغن های معطر درمانی یا گیاهی یا یک نمونه فیزیکی را همراه با یک عامل کشته شده استفاده می شود. اطلاعات فرکانسی مربوط به این مواد به سلول های بدن می رسد.
• اسکالر رایف، در این روش می توانید از فرکانس های درمانی استفاده کرده، پاتوژن ها و میکروب ارگانیسم را کشته و خود را درمان کنید.
• کیت اصلی اسکالر اسپوکی۲ یک سیستم اسکالر کامل برای انرژی درمانگر اسکالر و اسکن بیوفیدبک را ارائه می¬دهد.

دستگاه اسکالر اسپوکی2

درمان ایمن و موثر

درمان یائسگی با PEMF
اکنون سفر درمانی بدن خود را با اسکالر اسپوکی۲ شروع کنید!

این بهترین راه حل درمانی غیردارویی و غیر تهاجمی برای التیام و کاهش دردهای بدن شماست. همچنین ۳۰ روز ضمانت این دستگاه را برای جلب رضایت و اسودگی خاطر به شما پیشنهاد می کنیم تا با کاهش درد و علام بیماری خود متوجه اثرات درمانی این دستگاه شگفت زده شوید!

تمام سلول های بدن انسان از انرژی تشکیل شده است. هنگامی که سطح انرژی سلول های بدن و به طبع ارگان های حاصله ان از حالت طبیعی خارج شوند و به زیر یک سطح آستانه ای برسند” به اصطلاح به یک حد بحرانی برسند”، باعث شروع یک بیماری مزمن در اینده نزدیک می شوند . اگراین وضعیت اصلاح نشود، به مرور زمان اوضاع وخیم تر می شود.

دستگاه PEMF درمانی می تواند انرژی تمام سلول های بدن شمارا اسکن و انالیز کرده و به حالت تعادل برساند. و انرژی لازم را برای احساس سلامت و رضایت در سطوح فیزیکی، عاطفی، ذهنی و معنوی شما را فراهم کند.

بیوفیدبک راهی است که می­تواند به بدن شما گوش دهد و بفهمد چه فرکانس­هایی برای شما مناسب است.

Digitizer ( دیجیتایزر اسکالر اسپوکی2) به شما این امکان را می دهد که با استفاده از اسکالر اسپوکی2 یک اسکن بیوفیدبک را انجام دهید و از سطح فرکانسی سلول های بدنتان مطلع شوید. همچنین تنها دستگاهی است که قادر به انجام اسکن بیوفیدبک اسکالر می باشد و تغییرات کوچک میدان اسکالر را در حین اسکن فرکانس اندازه گیری می کند. فرکانس هایی که تغییرات میدان اسکالر را ایجاد می کنند، ثبت خواهند شد. این تغییرات نشان دهنده واکنش های اسکال در بدن شماست.سپس، می‌توانید از نتایج اسکن برای بهبود مشکلات سلامتی خود استفاده کنید.

 

بیوفیدبک راهی است که می¬تواند به بدن شما گوش دهد و بفهمد چه فرکانس‌هایی برای شما مناسب است. اسکن بیوفیدبک اسکالر نیاز به استفاده از دو ژنراتور دارد. GX(ژنراتور ایکس) حاوی دو ژنراتور در یک دستگاه است، بنابراین فقط یک GX مورد نیاز است. G2 میدان اسکالر را تنظیم می‌کند و G1 پاسخ را اندازه‌گیری می‌کند.

با یک کیت اصلی اسکالر اسپوکی۲ ، می‌توانید از انرژی اسکالر قدرتمند استفاده کنید و برای کمک به مشکلات ناشناخته سلامتی، اسکن بیوفیدبک انجام دهید. ما همه چیزهایی را که برای راه‌اندازی سیستم اسکالر کارآمد نیاز دارید را آماده کرده‌ایم.

این کیت شامل:

درمان یائسگی با PEMF

۱ عدد اسکالر اسپوکی۲

۱ عدد دیجیتایزر اسکالر اسپوکی۲

۱ عدد ژنراتور ایکس

۲ عدد کابل BNCاسپوکی۲

توجه:

Spooky2 Scalar Digitizer (دیجیتایزر اسکالر اسپوکی۲) به شمااین امکان را می‌دهد که با استفاده از اسکالر اسپوکی۲، یک اسکن بیوفیدبک انجام دهید.

بیوفیدبک راهی برای کشف فرکانس‌های مناسب‌ برای هر شخص است. واکنش‌های بیولوژیکی یه صورت سیگنال‌هایی در بیوفیدبک به دقت بررسی می‌شوند. اسکالر اسپوکی۲ تنها دستگاهی است که قادر به انجام اسکن بیوفیدبک اسکالر است. کابل رابط طویل برای اسکالر اسپوکی۲ برای استفاده در جاهای بزرگ ایده‌آل است.

با توجه به سبک زندگی در عصر حاضر و چالش های ناشی از آن، نرخ بروز بیماری های مختلف هم افزایش یافته است. از طرفی با توجه به عوارض داروهای شیمیایی، استقبال مردم نیز برای تسکین دردها و درمان بیماری ها از طریق روش دارو درمانی کاهش پیدا کرده است. از این رو طی سال های اخیر دانشمندان حوزه تکنولوژی، پزشکی و بیولوژی سعی در درمان بیماری ها با استفاده از امواج الکترومغناطیسی دارند.

یکی از دستگاه های پیشرفته ساخته شده در این حوزه دستگاه PEMF درمانی می باشد. اساس کار دستگاه PEMF درمانی یا بهتر است بگوییم روش PEMF درمانی که به عنوان روش میدان الکترومغناطیس پالسی نیز شناخته می شود، ارسال امواج الکترومغناطیس به سلول های بدن می باشد.

دستگاه PEMF درمانی که ترکیبی از اسکالر و اسپوکی است، قادر به درمان دردهای خفیف و مزمن تا بیماری عصبی، اختلالات ستون فقرات، افسردگی و … می باشد. دستگاه PEMF درمانی با تحریک امواج الکترومغناطیسی پالسی مستقیما بر روی مغز اثر گذاشته و با نوسانات امواج مغزی موجب تغییر الگوی کارکرد عصبی شده و به این ترتیب عدم تعادل شیمیایی و هورمونی مرتبط با اختلالاتی همچون اضطراب و افسردگی تشخیص داده میشود.

دستگاه PEMF درمانی، دستگاهی برای متعادل سازی انرژی بدن

درمان یائسگی با PEMF

تمامی سلول ها و ارگان های مختلف بدن ما دارای انرژی با فرکانس مشخصی هستند. با ورود عوامل بیماری زا به بدن، انرژی سلول ها و ارگان و بافت های مختلف بدن تحلیل رفته و به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد. دستگاه PEMF درمانی که به نوعی دستگاه پیشرفته تر اسپوکی محسوب می شود، می تواند میکروارگانیسم های ( باکتری ها، انگل ها و …) راه یافته به بدن را از بین برده و سموم حاصل از فعالیت این میکروارگانیسم ها را از بدن دفع نموده و به عنوان یک دستگاه متعادل ساز انرژی، انرژی تحلیل رفته بدن را به حالت متعادل و سلامت بازگرداند.

دستگاه PEMF درمانی ترکیبی از دستگاه اسکالر و اسپوکی

درمان یائسگی با PEMF

همانطور که اشاره شد، دستگاه PEMF درمانی ترکیبی از دو دستگاه اسپوکی و اسکالر است. دستگاه اسپوکی به 3 روش مختلف امواج الکترومغناطیس متعادل کننده را انتقال می دهد :

1- اسکالر خالص، که انرژی درمانی را بر روی بدن اعمال می کند.

۲- اسکالر مولکولی، که در این روش می توان موادی مانند روغن های معطر درمانی یا گیاهی یا یک نمونه فیزیکی را همراه با یک عامل کشته شده استفاده می شود. اطلاعات فرکانسی مربوط به این مواد به سلول های بدن می رسد.

3- اسکالر رایف، در این روش می توانید از فرکانس های درمانی استفاده کرده، پاتوژن ها و میکروب ارگانیسم را کشته و خود را درمان کنید.

از مزایای دستگاه اسپوکی نیز می توان به ریموت اسپوکی جهت درمان از راه دور اشاره کرد که می توان به این وسیله پاتوژن ها و میکروب ارگانیسم ها را را کشته و به ترمیم و درمان ارگان های مختلف بدن پرداخت. مزیت دیگر دستگاه PEMF درمانی به دلیل استفاده از فناوری دستگاه اسپوکی، گرفتن فیدبک از مایعات بدن همچون خون، ادرار و بزاق است.

فهرست

دستگاه بیوفیلیا لوتوس که از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های بیورزونانسی هستند، قادر به اسکن ارگان های مختلف بدن، تشخیص و درمان بیماری ها می باشند.

دستگاه پیشرفته لوتوس NLS به عنوان جدیدترین دستگاه بیورزونانسی قادر به آنالیز فرکانس و ارتعاشات اندام های مختلف در حد سلول و حتی کروموزوم ها می باشد .

درخواست مشاوره آنی

فرم مشاوره هوشمند ما با قابلیت تعیین زمان و نوع تماس میتواند برای رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک کند، پس از تکمیل فرم توسط شما ، کارشناس مربوطه ، در زمان تعیین شده و از راه ارتباطی انتخاب شده با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره هوشمند

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نام و نام خانوادگی
روش ارتباطی
شماره تماس
تاریخ تماس
YYYY slash MM slash DD
ساعت تماس(ضروری)
ساعت تماس
:
موضوع درخواست مشاوره

× سوالی دارید؟